5 стилів інтер’єру, які надихнуть вас на ремонт

0
21

Осінь-прекрасний час для того, щоб зробити життя яскравішим і внести зміни в інтер’єр свого житла. Сучасна мода відкриває перед нами масу можливостей, які допоможуть вибрати унікальний стиль дизайну приміщення і неодмінно надихнуть на кардинальні зміни.

1. Гранд-міленіал

Старовинні шпалери, архаїчні елементи декору, наляпістость і квіткові принти — це лише мала частина того, що можна знайти в цьому стилі. Часто його ще називають» бабусиним», тому що він воскрешає багато тренди, які були актуальні з середини xx століття. Це повна протилежність сучасному мінімалізму. Шанувальники такого напрямку нерідко знаходять основні елементи декору на блошиних ринках, вибираючи оригінальні речі зі своєю історією. «гранд-міленіал» підійде любителям яскравого внутрішнього оздоблення, в якому оку точно є за що зачепитися.

2. Скандинавський стиль

Віддає належне простоті способу життя північних країн, таких як швеція, норвегія, фінляндія, ісландія та данія. Скандинавський дизайн часто здається твором мистецтва, хоча він простий і стриманий. Головні риси включають повністю білу колірну палітру і широке застосування екологічних матеріалів: пресованої деревини, натурального текстилю, дерев’яних балок. У декорі будуть зустрічатися і яскраві кольорові акценти, наприклад, кілька картин або незвичайної форми.

3. Французький кантрі

Пориньте в осінню атмосферу завдяки теплим, землистим тонам і потертої декоративних меблів з вінтажних магазинів. Дизайн французького кантрі може включати м’які і теплі відтінки червоного, жовтого або золотого, а також натуральні матеріали, такі як камінь і цегла. Ви знайдете в ньому багато порцелянового посуду, щільну постільну білизну і покривала. У такому інтер’єрі особливо приємно читати книги про францію, попиваючи вишневий пунш.

4. Сільський або фермерський дизайн

Стиль заснований на дизайні інтер’єру з використанням необроблених і часто незакінчених елементів, включаючи дерево і камінь. У ньому часто фігурують склепінні стелі, прикрашені дерев’яними балками, а також підлоги з натурального матеріалу. Нерідко їх комбінують з сучасними елементами, результат виходить дуже незвичайним і цікавим. Особливо сподобається сільський стиль тим, хто любить декорувати приміщення польовими або живими квітами. Основна ідея полягає в тому, щоб за допомогою деталей сільської місцевості і сімейних реліквій зробити інтер’єр унікальним і затишним.

5. Бохо

Еклектика — те саме слово, яке найкраще описує богемний стиль. Завдяки поєднанню екзотичних знахідок, вінтажних і антикварних меблів, придбаних в результаті походів по блошиному ринку, бохо створює неймовірну атмосферу. Ви можете використовувати багато кришталевих прикрас, виробів з бісеру, різних дорогоцінних каменів. Це стиль свободи, який обов’язково сподобається тим, хто любить незвичайні рішення, і тим, хто не проти сміливих експериментів.існує велика кількість різних напрямків в дизайні, серед яких можна відшукати щось максимально близьке кожному. Не бійтеся експериментувати, це допоможе сформувати ваші власні переваги і відобразити їх в дизайні улюбленої квартири. На що звернути увагу під час модного ремонту, читайте в нашій наступній статті.