Автотовары оптом


Категорія товарів для автомобілів на нашому сайті представлена такою продукцією як: відеореєстратори, автомобільні магнітоли, акустичні системи, автосвітло, широкий асортимент інверторів і зарядок, а так само FM-трансмітери. Вся дана продукція доступна за найнижчою ціною в Одесі. Цей товар можна придбати дрібним і великим оптом і в роздріб.
У нас найкращі автотовары оптом.
FM-трансмітер являють собою радіоелектронний пристрій невеликого розміру, який можна підключити до розетки прикурювача. FM-модулятор використовується для відтворення аудіо-файлів, записаних на флеш-пам’ять за допомогою радіоприймача. Кріпиться шарнірно, його можна дуже зручно пересувати і змінювати його положення щодо штепсельної вилки.

Автосвітло дуже зручний, особливо при в’їзді в тунелі, коли доводиться постійно включати і вимикати світло. З даним девайсом це питання моментально зникає. Купуйте товари для автомобілів тільки у нас. Телефонуйте і ми Вас проконсультуємо і надамо слушну пораду і найнижчі оптові. Продаж дрібним оптом, великим оптом і в роздріб.