Без дітей, але з театром: як живе єдина падчерка шурика з » кавказької полонянки»

0
24

Актриса зіграла десятки ролей, але знаменитою стала після виходу фільму «собаче серце», де вона виконала роль друкарки васнецової.

Неволіна сказала, що вона завжди мріяла стати актрисою, але її мати сумнівалася, що дочці вдасться вступити до театрального інституту. На її думку, зовнішність у анжеліки була специфічна, а ось вітчим олександр дем’яненко завжди був на боці падчерки і мотивував пробувати свої сили в цій сфері.

В 17 років думала: якщо не вступлю в театральний, кинуся в неву. До моїх 12 років у нас була повна сім’я, потім батьки розлучилися. Мама страшно не хотіла, щоб я ставала актрисою, розуміючи, що я в окулярах, сутула, музичного слуху немає. Зате вітчим олександр дем’яненко мене дуже підтримав, він розумів: це мій вибір. І в результаті все склалося«, — розповіла неволіна»комсомольській правді».

Зараз анжеліка неволіна грає в малому драматичному театрі, а в кіно майже не знімається. Вона одружена з 62-річним олексієм зубарєвим. Якщо на початку їхнього життя були притирання і розбіжності, то потім актори знайшли спільну мову і стали жити, що називається, душа в душу.

За її словами, вона абсолютно щаслива людина, адже у неї є віра в бога, коханий чоловік і робота. Єдине, про що вона шкодує, — що у неї немає дітей, але бачить в цій ситуації таємний сенс: на все воля божа.

Людмила мітрохіна