Деревянные подносы

Ласкаво просимо в творчу майстерню EdenWood!
На нашому сайті представлені декоративні дерев’яні вироби ручної роботи для міського і заміського інтер’єру.
Стиль
Предмети інтер’єру з дерева, творчої майстерні EdenWood розраховані головним чином на такі стилі, як кантрі, еко, бохо, лофт і шеббі-шик. Але вони також відмінно впишуться в будь-який інший інтер’єр або дадуть початок вашого власного неповторного стилю. У на Деревянные подносы.
Доступність
Кожна людина в усі часи прагнув оточити свій будинок затишком. Навіть в Кам’яний Вік наші предки прикрашали свої печери наскельним живописом і шкурами. Це якість обумовлено прагненням до спокою і почуття захищеності. В наші дні для задоволення цього прагнення існує безліч магазинів декору. Пропозиція на свій попит знайде як невибагливий відвідувач відомих гіпермаркетів для ремонту і будівництва, так і аррогантный естет, який смітить грошима при будь-якій згадці про європейських і американських брендів.
Асортимент декоративних виробів з дерева, представлений на нашому сайті, являє собою щось середнє — він припаде до смаку цінителям хенд-мейду, прагне до унікальності в оздобленні будинку, але не бажають переплачувати за це величезні гроші. Це ще один плюс нашій майстерні: оригінальна ручна робота за прийнятною ціною.