Хороший детский стоматолог

12-4-2017

Коли необхідно провести лікування зубів у дітей, батьки шукають відповіді на безліч питань. Як умовити дитину добровільно відкрити рот на прийомі у лікаря? Як переконати дитину сидіти нерухомо довгий час?
Лікування зубів в стоматологічній клініці для дітей і підлітків «Класик Дент» в Єкатеринбурзі проходить в ігровій формі. Наші лікарі з легкістю встановлять психологічний контакт з дитиною і процедура пройде комфортно, як для вашого малюка, так і для вас. У нас хороший детский стоматолог.
«Класик Дент» – це стоматологічна клініка, в якій діти ніколи не почують слова: укол, бормашина, свердло. У нас укол, перетворюється в сонну воду, а бормашина, стає легким вітерцем. Тут ваша дитина потрапляє в казку: його зустрічають яскраві іграшки і мультяшні герої, а замість лікарів – добрі зубні феї. Хвилини очікування виключно приємні дітям – у стоматології обладнані чарівні кімнати для ігор і малювання. Прочитайте відгуки: діти відмовляються йти від нас, на прийомі у лікаря відчувають себе як вдома.