lady charm

5-30-2016

Ігровий автомат Lucky Ladys Charm — це ваш шанс піймати удачу за хвіст. Його назва перекладається не інакше як Удачлива
lady charm є одним з найпопулярніших автоматів у гравців різного рівня.

Вступивши в гру, ви відчуєте шарм розкішної жінки. Пристрасть, любов, азарт, хвилювання і грандіозна удача! Все це чекає вас в онлайн грі. Тут ви поринете в світ захоплюючих емоцій. Приємна музика і хороша графіка допоможуть вам розслабитися і отримати справжнє задоволення.

Щоб відчути чарівну магію Леді Шарм, ви можете грати в безкоштовну версію. Але щоб отримати особливі емоції, рекомендується знайти версію з можливістю гри на гроші.

Чому гемблер вибирають Лаки Леді Шарм

Слот Lucky Ladys Charm, або як його ще називають, Кулі, приваблює відвідувачів своєю феєричною героїнею. Спробуйте пограти! Вона напевно принесе вам удачу. Щоб відвідати леді, вступайте в гру прямо зараз! Онлайн автомат оформлений в приємних рожевих тонах. Він ідеальний для азартних жінок. Але в нього з задоволенням грають і чоловіки, насолоджуючись суспільством гостинній Леді. Вона слід за гравцем на протязі всієї гри. Це добра фея, яка приносить успіх. Леді з’являється в різних комбінаціях, підвищуючи шанси на виграш.

На барабанах крутяться підкови, конюшина, монетки і кролячі лапки. Головним символом гри є сама Леді Удачі — красива блондинка з довгим волоссям. Користуючись її чарівністю, кожен учасник отримує шанс виграти великі гроші. Віртуальна обстановка гри доведеться вам до вподоби. Чарівний автомат знаменитий своїми символами успіху. Леді Удачі запрошує вас в свій затишний будинок, який наповнений талісманами.

Особливості ігрового автомата Леді Удачі онлайн

слот має 9 виграшних ліній і 5 барабанів;
можна відрегулювати кількість ліній за допомогою кнопок, що мають позначення «line»;
при обертанні барабана мінімальна ставка дорівнює одному кредиту, а максимальна ставка складає 100;
за одне обертання ви можете поставити максимум 900 кредитів;
відрегулювати ставку допоможе кнопка «Bet»;
щоб привести в рух барабан, натисніть кнопку «Start».
Багато хто запитує, у чому відмінність слота Леді Шарм від його оновленої версії — ігрового автомата Lucky Lady’s Charm Deluxe? Відмінність полягає, перш за вссего, в кількості ліній виплат — у делюкс-версії їх 10, до того ж її візуальна складова доопрацьована і виглядає більш сучасно. Саме тому шанувальники автомата Лаки Леді Шарм з таким задоволенням грають і в оновлену версію мега-популярного слота від Novomatic.

Лаки Леді Шарм пропонує гравцям скористатися символами і талісманами, які притягують удачу. Вони виглядають дуже барвисто і значно покращують настрій. Це карткові значки: А, К, J, Q, 10, 9. Не менш важливі такі символи: підкова, конюшина, сонечко, монетка і кроляча лапка. Вони допомагають отримувати середні виграші.

Бонуси від відео слота Lucky Ladys Charm

Найважливішим символом в грі виступає сама господиня. Вона замінює собою інші символи. Такий результат гри може бути несподіваним, але неймовірно приємним.

Символом «розкиду» в грі Lucky Ladys Charm є кулі. Якщо у вас випало 3 і більше кулі, то запуститься особлива гра. Барабан зможе зробити 15 безкоштовних обертань (фрі-спинив). Після цього ваш виграш збільшується в три рази. Це справжній вир удачі, який пропонує гостям люб’язна