Мymakeup.com.ua

7-29-2017

Будова очей азіатського типу має декілька особливостей.

По-перше, сам розріз очей – вузький, довгастий. У зв’язку з цим найчастіше дівчата з такими очима хочуть отримати трохи більш «відкритий» погляд. Детальніше на mymakeup.com.ua.
По-друге, при такому розрізі складка верхнього століття може бути взагалі непомітна.
По-третє, шкірні складки є, навпаки, у внутрішніх куточків очей: їх називають эпикантусом.
У власниць такої форми очей, як правило, ще і досить товста шкіра повік, а ще – високо «посаджені» брови.
Все це любителькам макіяжу очей доводиться враховувати. Далеко не всі б’юті-поради підійдуть дівчатам з азіатським розрізом очей. Головне – не допустити, щоб макіяж візуально зменшував очі. Основні правила, яких слід дотримуватися, шукайте нижче.

iStock
1 Світлі відтінки тіней
Візажисти рекомендують в нейтральному буденному макіяжі обов’язково наносити на рухоме повіку світлі відтінки тіней. Вони, як відомо, створюють об’єм – це і потрібно дівчатам з очима, що мають азіатський розріз. Правда, використовуючи тіні, не забувайте про їх ретельну, якісну краї. Різких ліній слід уникати. Інші правила, які допоможуть зібрати ідеальну косметичку. До речі, про тінях. Класичні смокі айс з плавним переходом кольору від внутрішніх до зовнішніх куточків очей – варіант, який у випадку з вузькими очима не спрацює. Діяти слід за зовсім іншим принципом. Краще всього брати один відтінок (він може бути навіть темним – темно-синім або, наприклад, сливовим) і розтушовування виконувати у напрямку знизу вгору: колір повинен розсіюватися по мірі наближення до брів. Це один з основних прийомів, яким треба володіти дівчатам з вузькими очима.