Носки со своим дизайном

12-14-2017

Якщо ви шукали виробництво шкарпеток з людським обличчям, ви знайшли його. Ми виробляємо шкарпетки з 2013 року, працювали з фізичними та юридичними особами (компаніями, організаціями, установами). За цей час виконали безліч цікавих у плані професійного виклику замовлень і просто наносили на шкарпетки логотипи. Напишіть або зателефонуйте нам, розповімо про процес роботи, розрахуємо терміни і вартість виробництва панчішно-шкарпеткових виробів по вашому дизайну. Це вас ні до чого не зобов’язує. Наш офіс-склад знаходиться в Москві. Доставка по всій Росії. Дизайн та виготовлення зразка. У нас носки со своим дизайном.
Допоможемо скласти технічне завдання, враховує всі особливості та нюанси виробництва панчішно-шкарпеткових виробів. Продумаємо або доведемо до ідеалу ваш дизайн, використовуючи конструктор, який допоможе створити шкарпетки за індивідуальним замовленням просто і легко. Якщо потрібні певні кольори або відтінки пряжі, підберемо аналоги або оформимо спеціальний замовлення у наших постачальників. Перед стартом виробництва затвердимо з вами зразки.
Терміни виробництва
10-15 робочих днів з моменту затвердження зразка на шкарпетки по вашому дизайну. Бувають моменти, коли необхідно зробити і отримати шкарпетки в більш стислі терміни. У таких випадках можливість виготовлення експрес-партії узгоджується індивідуально. Ми відповідаємо оперативно.