Палка для селфи оптом купить

4-20-2017

Без названия (27)

Моноподи, палиці для селфи

Монопод для селфи — популярний пристрій для любителів фото, яке дозволяє зробити знімок з відстані, що перевищує довжину витягнутої руки. Головна перевага штатива для селфи в тому, що таке розташування девайса дозволяє охопити панораму заднього плану і людей, які позують поруч з самим фотографом. При цьому selfie stick або селфи палиця виявилося настільки вдалим винаходом, що монопод зайняв лідируючі позиції в групі найпопулярніших товарів на Amazon! Інтернет-магазин техніки Оптом пропонує селфи палиці купити за конкурентною ціною.

А чи знаєте ви? Перший прототип камери на палиці вперше з’явився ще в 1983 році, а в 1985 два заповзятливих японця запатентували винахід «телескопічний подовжувач для підтримки компактних камер». І що б ви думали, почався стрімкий випуск так популярних сьогодні моноподів для iphone? — ні, це винахід стало надбанням книги «101 марне японське винахід»! Наступною перешкодою на шляху продукту до масового використання у 2005 році стала висока на селфи палиці ціна, яка доходила до 80 $.

Інтернет-магазин техніки Оптом — ваш надійний гід в світі електроніки. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції та відмінне співвідношення якості моноподів та ціни на товар. Потрібна селфи палиця для айфона? — телефонуйте нам: досвідчені менеджери розкажуть все про корисний винахід, допоможуть розібратися, який монопод краще підійде вам, і порадують демократичними цінниками на селфи палиці для андроїд оптом!Палка для селфи оптом купить.