Телевізора LG

6-24-2020

ROZETKA | Отзывы о Телевизор LG 42LA691V: обсуждение. Продажа ...
 
 
 


Для розширення можливостей телевізора виробники ось вже кілька років використовують Smart TV, такі телеприймачі називають ще «розумні телевізори». Так що таке смарт тв у телевізорі, як ним користуватися, які можливості він дає телеглядачеві?

Розумні телевізори можуть працювати в інтернеті, об’єднувати всі медіа пристрою будинку в єдину мережу, дозволяють грати в ігри, встановлювати додаткові додатки на телевізор. І все це завдяки функціоналу смарт — тв. Також хочемо вам порекомендувати жк телевизор lg 

Основна перевага розумних телевізорів — це вихід самостійно в інтернет, який дозволяє переглядати фільми онлайн без участі комп’ютера, без скачування. В інтернеті є багато сервісів з фільмами, фото, музикою і все це стає доступним для вас. Наприклад, YouTube або Netflix, Megogo, Tvigle та інші.

Потрібно відразу сказати, що смарт-тв — це додатковий функціонал на телевізорі і на якість зображення або звуку він ніяк не впливає. Дивитися ефірні телепередачі можна і без цих нових можливостей.

В сучасних телеприймачах будь-якої відомої марки практично на всіх моделях є Smart TV.

Компанії використовують різні ОС на своїх моделях:

Операційні системи оновлюються щороку, на телевізорах це оновлення відбувається через інтернет, так що проблем з цим у користувачів немає. І ОС кожна мають свої плюси і мінуси, але основну роботу вони виконують нормально. Саме за номером версії операційної системи ви зможете визначити наскільки сучасна система смарт тб на вашому телевізорі, оскільки вони позначаються і на ціннику в магазині.

Кожен виробник може по-своєму комплектувати пакет Smart TV, і при цьому вони ще й оновлюються регулярно. Створюються свої окремі центри в інтернеті зі своїми наборами матеріалів для користувачів саме конкретної фірми телевізора.

Спочатку смарт-тв призначався для отримання відео контенту для телевізора з інших джерел, а не тільки з ефірних каналів. Для цього використовувалося і підключення до комп’ютера по локальній мережі і вихід в інтернет для перегляду онлайн відео. Сьогодні ця функція смарт тв і залишилася основною.

Використання операційної системи як основи для роботи Smart TV дозволяє розширити функціонал телевізора. Наприклад, ви помітили, що Sony використовує Android TV. І більшість телеглядачів знайомі зі смартфонами на базі Android. Так от настільки і функціонал телевізора може бути розширений, хоча на телевізорі та смартфоні різні версії Android.

Плюс до цього всі ОС мають

Виробники до таких телеприймачів випускають спеціальні пульти управління, вони зроблені спеціально під свої операційні системи, щоб ними керувати було просто. Сьогодні такі розумні пульти дистанційного керування роблять універсальними, що б вони працювали зі всією технікою від однієї фірми.

Технології розвиваються настільки, що вже можна з телевізора за допомогою спеціальних сервісів керувати всією побутовою технікою однієї марки, а це і холодильники і пральні машини та ін Так реалізується ідея про розумному будинку і телевізори зі Smart TV грають тут головну роль.

Для повноцінної роботи смарт тв, щоб користуватись усіма функціями,

На телевізорі через налаштування знаходите пункт «мережа» і там користуючись підказками підключаєтеся до інтернету. У телевізорі це робити простіше, ніж на комп’ютері.

Після цього може знадобитися реєстрація на офіційному сайті виробника телевізора для отримання доступу до повного набору функцій смарт тв.