Постельное белье краснодар

В інтернет-магазині постільної білизни «Світ текстилю» Ви зможете придбати постільні приналежності для дітей та дорослих від провідних російських і зарубіжних виробників. У нас найкраще постельное белье краснодар. Модний дизайн і найвища якість постільної білизни з сатину, попліну, бязі, жаккарда, перкалі і биоматина не залишать байдужими найвибагливіших покупців. Наш магазин реалізує постільну білизну тільки з 100% бавовни і без синтетичних добавок. Великий вибір подушок і ковдр з натурального пуху, верблюжої і овечої вовни, а так само пледи, ковдри, махрові рушники і багато іншого. Відмінна якість і доступні ціни — все це в одному магазині з доставкою додому!

Доставка постільної білизни з Росії здійснюється кур’єрською службою СДЭК, крім того, можна скористатися поштовими послугами компанії «Пошта Росії» . Ми доставимо посилку будь-якою кур’єрською службою або транспортною компанією. ДОСТАВКА кур’єром ( р. Краснодар)

1. За р. Краснодару — 150 руб.

ДОСТАВКА ПО РОСІЇ

1. Кур’єрська служба СДЭК

2. Пошта Росії (автоматичний розрахунок до Вашого міста).

3. Будь-якою кур’єрською службою, але ми рекомендуємо кур’єрську компанію СДЭК, у якої нижчі ціни, ніж у конкурентів.

Отримуєте товар в транспортній компанії або у відділенні «Пошта Росії».

Прохання уточнити спосіб доставки по зазначеним засобам зв’язку з менеджером магазину і вибрати самий оптимальний варіант доставки. ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ у відповідності з Російським законодавством.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що постільні приналежності згідно ГОСТ 31307-2005 входять в список товарів, що НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ обміну та поверненню у разі відсутності фабричного браку.