Садовий світильник на сонячній батареї.

2-sad-svetilnik

Бажаний колір світильника садового на сонячній батареї можна в на сайті купить можете садовый светильник.
Створення чудового саду своїми руками — справа не легка, але дуже захоплююча. Це знають всі без винятку садівники. Але є елементи дизайну, використовуючи які, можна легко і не дорого оновити вигляд вашого саду і додати в нього затишку та світла.

Одним з таких елементів є садові світильники на сонячних батареях. Такі садові світильники прості в установці – вони не вимагають прокладки кабелю, до них не йдуть ніякі дроти. Вони безпечні і зручні.

В будь-який момент ви можете змінити вигляд вашого саду, переставивши світильники в потрібне на даний момент місце, роблячи підсвічування окремих ділянок, або ж, використовуючи кілька світильників, освітивши невелику площадку.

Садовий світильник «Тюльпани» на сонячній батареї відрізняється від аналогічних світильників своїм яскравим дизайном. Світильник виконаний у формі тюльпана, що робить його ще більш привабливим для тих, хто хоче зробити свій сад незвичайним і красивим.

В темний час доби світильник автоматично включається і світиться, створюючи казкову атмосферу у вашому саду. А вдень світильник у формі тюльпана створює враження справжнього квітки, що виріс на клумбі, що робить світильник оригінальним декоративним елементом в будь-який час доби.


Виконані садові світильники вуличні з міцного пластику, який не вигорає під сонцем і не псується під дощем.
Тому встановивши один раз світильники на сонячних батареях, у вас не буде необхідності піклуватися про їх збереження в будь-яку погоду.

Світильники бажано прибирати в будинок лише на зиму, що продовжить термін їх служби. Сонячна батарея, встановлена у світильнику, заряджає від сонячного світла акумулятор, встановлений в чашечці квітки. Світлодіодні лампи світильника споживають мало енергії, тому потужності повністю зарядженого акумулятора вистачає на роботу світильника в нічний час до 8 годин безперервної роботи.

Роблячи з допомогою таких світильників найрізноманітніші композиції, можна легко підкреслити чарівність квіткової клумби
або розставити акценти в сутінках біля самих різних елементів дизайну вашого саду.

Садова лава або фонтан, скульптура або невеликий ставок – розташувавшись поруч з одним із таких елементів, садовий світильник на сонячній батареї стане простим, але дуже ефективним засобом тяжіння поглядів і навіть заздрості сусідів.

 

Безсумнівно, всі будуть у захваті від такого оригінального і не складного оформлення саду.

Тюльпани на сонячних батареях
виконані в різних колірних гамах (червоний,жовтий, бузковий)

Бажаний колір можна вибрати у розділі модифікації або вказати в коментарях до замовлення.

Розміри: висота 30 см, діаметр квітки 8 див.


Пропонуємо  Садовий світильник Тюльпани на сонячній батареї придбати недорого в нашому інтернет магазині. Ціна знижена. Кур’єрська доставка по Київу, Київській області, а також відправляємо замовлення поштою по всій Україні.