Санки оптом


Одна з головних причин, по якій всі діти люблять зиму – можливість кататися на санках по засніжених горах і вулицями. Деякі роблять помилку, вважаючи, що вибрати санки оптом в Україні – справа нескладна і головне — це підібрати симпатичний дизайн і заощадити більше. Головним чинником при виборі такого транспорту залишається безпека дитини.
У нас санки оптом.
Для дітей молодше 5 років рекомендується вибирати моделі з високою спинкою, оснащені підлокітниками, ременями безпеки і перекидною ручкою-толкарем, що дозволяє розгорнути дитину спиною до вітру незалежно від напрямку вашого руху. Краще вибирати моделі з дерев’яною спинкою і сидінням, для того щоб малюк не мерз. Слід звернути увагу на те, що дитина повинна зручно сидіти в кріслі і не вислизати з нього.

Низька посадка і широке відстань між полозами зроблять санки більш стійкими, зменшать ризик падіння набік, що є особливо важливим при з’їзді з гірок і на поворотах.

Краще, якщо дитячі санки оптом володіють низькою вагою – це полегшить батькам вихід на прогулянки і повернення додому, особливо, якщо в будинку немає ліфта. Наявність вбудованих коліщаток допоможе зберегти полози, катаючись по ділянках з недостатнім шаром снігу.

Практичним є вибір купити санки оптом зі знімними спинкою, підлокітниками і іншими аксесуарами, адже коли дитина підросте йому стане цікаво кататися з гірок, як сидячи, так і лежачи на животі, і такі деталі можуть стати серйозною перешкодою.