Секрети ставок на кібер єдиноборства

Перемога в UCF визначається за чотирма простими критеріями. Якщо один боєць добровільно здається (після больового прийому) або отримує нокаут, тобто знаходиться несвідомому стані після нанесеного удару. Якщо Ви хочете відпочити , то рекомендуємо вибрати ставки на UFC, тут у вас є усі шанси на вийграш.. Нокаут може нести технічний характер, коли один з бійців не може продовжувати бій. Також умовою перемоги є традиційна вікторія за набраними очками.

Для всіх чемпіонатів діє однаковий розпис матчів. У букмекерській конторі доступні наступні ставки:

Для Кібер єдиноборства розмір кешбек становить 10% від поставленої суми. Бонус нараховується гравцеві після здійснення 20 ставок на кібер гри UFC, виконаних до 23: 59 в день обраної гри. Мінімальна ставка – 2$ з коефіцієнтом не нижче 1.5.

✔ Стратегія ставок на кібер єдиноборства UFC
Перш за все варто розуміти, що це ставки не на реальних бійців, а на комп’ютерну симуляцію бою. Ніякі зовнішні фактори, попередні бої не мають значення і не гарантують успіх.

У ставках кібер UFC пропонують високі коефіцієнти на безліч випадків. Наприклад, на перемогу в першому раунді дають коефіцієнт 3.5 (ставимо 150 ), на перемогу у другому раунді 2 (ставимо 250 ), при будь-якому результаті ви отримуєте прибуток. Таким чином, за час цілодобових трансляцій, можна вибрати підходящий варіант ставки.