Термостійкі емалі

6-6-2017


Термостійкі емалі відносяться до групи кремнійорганічних емалей, що мають в своєму складі високий вміст кремнійорганічних лаків і смол, тому всі найменування подібних емалей починаються з абревіатури КО. Пропонуемо вам найкращий вибiр термостойкие эмали для вашої зручності.

Високі експлуатаційні властивості термостійких емалей досягаються за рахунок високої адгезії, як до чорних і незначно прокорродіровавшіх металів, так і до бетонних, залізобетонних та інших поверхонь, можливості нанесення досить товстого шару, товщиною до 200 мікрон, який в свою чергу повністю полімеризується і набирає високу твердість (0,4 ум. од.).

Також плівка такої товщини володіє безпрецедентною стійкістю до температурних впливів, при цьому володіє високим глянцем і відбивною здатністю — більше 80%

Одна з найпростіших класифікацій, яка, однак нерідко викликає головний біль у підрядників, які працюють за проектами і стикаються з подібними емалями вперше. Спочатку, патенти на виробництво термостійких емалей належало виключно державі і були оформлені у вигляді різноманітних ГОСТів в 70-х роках минулого століття. До таких емалей відносяться КО-811 і КО-811К, КО-813 і КО-814, КО-88 і КО-84. Зараз дані марки можна назвати застарілими — багато хто з них повинні бути двокомпонентними (окремо основа і окремо пудра або затверджувач), життєздатність такої емалі не більше 24 годин, технічні характеристики залишають бажати кращого — наприклад, КО-811 і КО-811К йдуть з показниками умовної в’язкості трохи більше 20 секунд, що на практиці не завжди зручно. Також в зв’язку з тим, що ГОСТи на ці емалі не оновлюється з часів їх випуску, лінійка їх кольорів вкрай обмежена.
Ті, хто близько знайомий з промисловим виробництвом у нашій країні, не з чуток знають, що одним з важливих лакофарбових матеріалів в цій сфері є термостійкі емалі, які захищають не тільки від впливу підвищених температур, а й поширенні подпленочной корозії.