Вчимося, як робити ставки на спорт ufc правильно!

10-21-2019

СПОРТ МАЄ МАГІЧНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ ДЛЯ ЛЮДИНИ. ВЕЛИКІ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ-ОЛІМПІАДИ, ЧЕМПІОНАТИ СВІТУ З ФУТБОЛУ-ЗАХОПЛЮЮТЬ БЕЗЛІЧ ЛЮДЕЙ, У СВОЄМУ ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ ДАЛЕКИХ ВІД СПОРТУ, ЗМУШУЮЧИ ЇХ ХВОРІТИ І СПІВПЕРЕЖИВАТИ, РАДІТИ ДО БОЖЕВІЛЛЯ. Тому рекомендуемо зробити ставки на спорт ufc, на Горилла у вас є усі шанси на вийграш.

У БУДЬ-ЯКОГО З НАС Є СВІЙ УЛЮБЛЕНИЙ СПОРТ, УЛЮБЛЕНА КОМАНДА АБО ГРАВЕЦЬ ЗА ЯКИХ МИ ПЕРЕЖИВАЄМО, ВБОЛІВАЄМО, ДИСКУТУЄМО З ДРУЗЯМИ. КОЛИ ВІН ВИГРАЄ, МИ ГОВОРИМО «» Я ТАК І ЗНАВ!»І ЗАДАЄМОСЯ ПИТАННЯМ, А СКІЛЬКИ Б Я ВИГРАВ, ЯКБИ ПОСТАВИВ?

Вважається, що кожен чоловік добре розбирається в політиці, дівчатах і спорті. У перших двох випадках спори виникають в основному з друзями, наприклад за кухлем пива у барі, а ось в останньому випадку можна укласти даний парі з букмекерською конторою.

Дві основні цілі від ставок на спорт ufc:

а) Заробити.

б) Розважитися.

як робити ставки на спорт ufc

Задайте собі питання: коли у Вас в останній раз виникала думка, про те щоб вимагати гроші назад за поганий фільм і несмачні спагетті? Ніколи не виникало? Все тому, що Ваша мета це-розважитися. Ви поставили за мету добре провести вечір. І в принципі ця мета здійснилася. Ну а ті з Вас, які все-таки вимагали повернути гроші за несмачний вечерю або поганий фільм, мали на увазі зовсім іншу мету – ЗАРОБИТИ.

Не знаєте з чого почати? Жодного разу не робили ставки?

Починайте зі ставок на 3 результати все просто і елементарно

Існує три ставки:
П1 — перемога першої команди (перша команда заб’є більше голів шайб, очок, ніж друга)

Х-нічия (обидві команди заб’ють однакову кількість голів, шайб, очок або взагалі зіграють 0-0)

П2 — перемога другої команди (Друга команда заб’є більше голів шайб, очок, ніж перша)

У кожного з трьох варіантів є свій коефіцієнт — числове позначення ймовірності того або іншого результату, що використовується для розрахунку ставок.

Наприклад П1 – коефіцієнт 2,45 сума ставки 1000 рублів, якщо перша команда перемагає у матчі сума виплати складе 2,45*1000 = 2450 рублів

Є сумніви? Вважаєте що можливо в матчі переможе перша команда (П1) або команди зіграють внічию, але точно друга команда не виграє.

Існують і такі варіанти ставок
1Х — в цьому випадку нас влаштовує два варіанти події: перша команда виграє (П1) або команди зіграють внічию (Х).

12 — в цьому випадку нас влаштовує два варіанти події: П1 або П2, головне що б команди не зіграли внічию.

Х2 — в цьому випадку нас влаштовує два варіанти події : друга команда виграє (П2) або команди зіграють внічию.

Важко передбачити результат події? Рівні команди, серйозний поєдинок?

Розгляньте ставки на тотал і індивідуальний тотал команд.

Тотал-загальна кількість голів, шайб, очок забитих обома командами.

Індивідуальний тотал-кількість голів, шайб, очок забитих однією з команд.

Наприклад: ми вважаємо, що обидві команди будуть грати від оборони і багато м’ячів в матчі не буде. В такому випадку можна розглянути тотал менше 2,5. Якщо в матчі заб’ють 1 або 2 голи або не заб’ють взагалі, наша ставка виграє якщо заб’ють 3 голи і більше ставка програє

Що б підстрахуватися ще більше розглянемо тотал з поверненням наприклад 3 менше.

В цьому випадку :

Якщо в матчі заб’ють 1 або 2 голи або не заб’ють взагалі, наша ставка виграє

Якщо заб’ють рівно 3 голи, ми не програємо і не виграємо. Ставка розраховується, як повернення ставили 1000 рублів і отримаєте 1000 рублів

І тільки, якщо заб’ють 4 голи і більше, ставка програє.

Зустрічаються не рівні суперники ? А ви знаєте, що у фаворита буде грати запасні, так як основа травмована, а аутсайдери в хорошій бойовій формі? Або тренер фаворитів вважає, що матч не важливий?

Розгляньте ставку фора.

Фора – рівняння шансів між командами

Наприклад: П2 з форою +2,5

У цьому випадку нас влаштовує багато варіантів: перемога другої команди, команди зіграють внічию, друга команда може програти з різницею в один або два м’ячі. І тільки, якщо наша команда програє з різницею в три м’ячі і більше, ставка програє.

Знайомтеся зі світом ставок, і дізнавайтеся ще більше варіантів і стратегій на гру.