Як підібрати парфуми.

Як підібрати парфуми.

Вибираючи духи, як, втім, і вбрання, ми прагнемо слідувати моді і в той же час кожній хотілося б залишитися особливою, неповторною. Чого гріха таїти, вдається це не всім. Чому? Хтось сказав, що між духами і жінкою повинна існувати взаємна симпатія. Для початку треба розібратися в самій собі. І дзеркало тут не допоможе. Адже духи — це невидимий, чудовий «аксесуар» — повинні відображати характер їх власниці. Як стверджують фахівці, у відчутті запаху людиною простежуються три фази. Але не поспішайте з висновками — у цей момент головує різкий спиртовий запах основи духів. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://kopii-duxov.pp.ua/catalog/zhenskie-duhi.
Можливо, саме тому жінки так часто насуплюються у парфумерних прилавків і йдуть без покупки. Розчарувань буде менше, якщо користуватися для розпізнавання духів надушенной папером або шматочком поролону. В цьому випадку вам неодмінно вдасться вловити другу ноту запаху, яка і допоможе вам зорієнтуватися. А ось третю, вирішальну, ноту так швидко розпізнати не вийде — на це потрібен деякий час. Нанесіть крапельку духів з пробного флакончика на зап’ясті.
Не раніше ніж через 20 хвилин ви відчуєте справжній аромат парфумів і зрозумієте, що ваш він. Можна також розпорошити духи в кімнаті або, змочити ватку, залишити її на туалетному столику. Якщо протягом дня їх запах не дратує вас, а, навпаки, ваш настрій помітно покращиться — вибір зроблено правильно. Звичайно, вибір парфумів-справа суто індивідуальна. На нього впливають різні фактори, але в першу чергу — мода, хоча мода на запахи і не так сильно виражена, як на одяг. Хоча є і винятки.