Як поліпшити потенцію в зрілому віці

1-17-2021

До 30 років проблеми з чоловічим здоров’ям частіше мають психогенне походження і пов’язані з відносинами між партнерами. У зрілого чоловіка порушення потенції можуть бути наслідком процесів старіння, який в першу чергу зачіпає судини і залози. Приємна новина в тому, що сьогодні ці процеси можна уповільнити.

Чому пропадає потенція з віком?

Фізіологічно потенція залежить від прохідності печеристих тіл і достатньої кількості статевих гормонів у чоловіка. Для того, щоб сталася ерекція яка надходить по судинах. Якщо є проблема прохідності осередків печеристих тіл або кровоносних судин, то наповнення кров’ю буде недостатнім, і ерекція буде слабкою або відсутньою. У цьому сенсі якість ерекції є маркером стану судин всього організму. При атеросклерозі, підвищеному згортанні крові, артеріїти, кров не може вільно циркулювати, і потенція страждає. Хочемо порекомендувати почитати як підвищити потенцію на сайті https://medko24.com/ , тут тільки найкращі поради .

Гормональний спад після 40 років призводить до того, що емоційні стимули для розвитку ерекції можуть бути недостатньо сильними. Тому з віком сексуальна активність чоловіків знижується.

На кількість тестостерону в організмі чоловіка також впливає співвідношення м’язів і жирової тканини. Жирові клітини є депо естрогенів — жіночих статевих гормонів, які в нормі в невеликій кількості виробляються і у чоловіків. Надлишок жирової тканини призводить до надлишку естрогенів.

Емоційні відносини з партнеркою також важливі для підтримки сексуальної активності. Відсутність розуміння в парі часто стає причиною функціональних сексуальних порушень.