Як правильно вибрати новобудову

11-24-2016

Як правильно вибрати новобудову

Для кожного, придбання житлової нерухомості дуже серйозний і відповідальний крок. Стреси, переживання і депресії супроводжують протягом усього оформлення покупки житла. Як не прогадати і яку новобудову вибрати? Відповідаючи на ці питання можна уникнути багатьох незручних моментів і неприємних ситуацій.  Хороший забудовник з серйозною репутацією Лесной квартал , у якого є необхідні умови, коли, ви не потрапите в неприємну ситуацію.

Найголовніше при купівлі житла в новобудові Воронежа це пакет дозвільних документів. На нього і треба в першу чергу звернути свою увагу. У тому випадку, коли у забудовника не вистачає навіть одного дозвільного документа, задумайтесь на рахунок його надійності. Не варто вірити яскравим буклетам і словами компанії забудовника, найкраще самостійно вивчити всю репутацію забудовника та відгуки, щодо нього. Бажано відвідати вже побудовані будинки і поговорити з людьми, які там проживають.

Також важливим моментом є наявність ліцензій, особливо якщо Ви плануєте придбати житло в споруджуваному будинку. Поки будинок не добудований, потрібно ознайомитися з плануванням майбутньої квартири, на якому поверсі вона знаходиться. Це потрібно у випадку, якщо виникнуть якісь перепланування квартир в процесі побудови.

Досить низька ціна на квартири може викликати підозри. Сума за квартиру повинна бути фіксованою і не підлягати змінам. Зверніть свою увагу на тип будинку. Монолітні і цегельні будівлі набагато дорожче, ніж квартири в панельних будинках. Про це також треба пам’ятати.

Новобудова – які квартири вибрати?

При виборі квартири в новобудові Воронежа потрібно звернути свою увагу на той район, в якому буде розташовуватися майбутнє будова. Дуже важлива інфраструктура району, транспортна розв’язка, можливість парковки і облагороджена територія.

Говорячи про самій квартирі, то потрібно ретельно продумати, що саме ви хочете. Може бути, трикімнатна квартира для великої родини або ж маленька однокімнатна? У будь-якому випадку краще заздалегідь уточнити у забудовника ціну за квадратний метр, остаточну вартість квартири і ту планування, яка буде в квартирі на момент її складання.

Зараз, планування може бути суто індивідуальним і повністю відображати характер майбутнього господаря. Все це необхідно зафіксувати в договорі з забудовником на момент покупки квартири. Що стосується вибору поверху квартири, то це також особистий момент для кожного. Хтось віддає перевагу гарний огляд з вікон своєї квартири на 15 поверсі, а хтось просто побоюється такої висоти і вибирає квартиру нижче.

Як вибрати поверх в новобудові Воронежа?

Мабуть, це питання один з найбільш важливих при покупці і виборі нерухомості. Від того, наскільки максимально точні ви підберете для себе поверх, буде залежати ваш подальший комфорт проживання. До речі, вартість квартири залежить від висоти поверху. Найбільш дорогими вважаються поверхи низькі і середні, більш дешеві – високі. А що стосується попиту покупців, то перші і останні поверхи найбільш затребувані, тоді як середні, користуються гарною популярністю.

У новобудовах сучасного типу, на останніх поверхах часто стали будувати пентхауси, з чудовим панорамним видом на прилеглу територію, а ось перші поверхи ідеально підходять для літніх людей. Також перші поверхи це відмінний варіант для офісного приміщення або невеликого магазинчика.

Четвертий, п’ятий і шостий поверхи вважаються найбільш оптимальними в екологічному плані. Мінімум дорожніх отрут, комах і зайвих звуків – запорука комфорту в квартирі. Поверхи з десятого по шістнадцятий найсвітліші квартири, але для людей, які страждають серцевими та судинними захворюваннями, або ж просто бояться висоти, такі поверхи вкрай не рекомендуються.

Як правильно прийняти новобудову у забудовника?

Для того, що б не потрапити в халепу і не бути обдуреним забудовником, потрібно ідеально знати всю документацію щодо забудови, а також вміти правильно прийняти квартиру, яка вже готова до здачі.

Не варто поспішати і забирати ключі у забудовника. Потрібно перевірити і переконатися в безлічі моментів.Перегляньте весь перелік робіт, який був прописаний в договорі і порівняйте його з виконаним переліком, який можна легко знайти через пошук. Наприклад, у договорі може бути прописано скління балкона, а насправді його немає, то ви вправі вимагати завершити всю роботу до кінця. Також, якщо в договорі ви купуєте квартиру без внутрішнього оздоблення, то не слід випрошувати у будівельників штукатурки стін і стелі.

Потрібно також перевірити площа надається забудовником квартири. Проаналізувати багатьох забудовників можна через каталог www.russiacompany.ru. Якщо вона буде менше ніж в договорі, тоді забудовнику доведеться скинути ціни, у разі якщо вона буде більше, тоді покупець повинен буде доплатити.

Вивчіть якість проведених будівельних робіт і в першу чергу звертайте увагу на:

  • Наявність і якість підведених в квартиру комунікацій.
  • Вікна, які встановив забудовник.
  • Батареї, які встановлені у квартирі.
  • Вентиляційну систему.
  • Стіни і підлогу. Вони повинні бути рівними, без нахилів і покатов.
  • Шви між плитами. Вони повинні бути ідеально закладені, тоді ніяка цвіль і грибок не виникнуть.

Отже, варіантів покупки квартири в новобудовах міста Воронежа безліч! Головне вивчити всі нюанси, яким слід приділити увагу при виборі квартири.