Як правильно закріпити вантаж.

1-10-2018
Як правильно закріпити вантаж.

Якщо під чуйним керівництвом надмірно господарської тещі, або іншого вкрай бережливого члена сім’ї, вирішено перемістити весь зібрався за рік непотріб з квартири та гаража на дачу, або раптом потрібно буде перевезти щось габаритне – обов’язково буде задіяний, нудьгуючий до цього, верхній багажник автомобіля. Перед тим, як вантажити на верхній багажник необхідні в господарстві речі, непогано переконатися, чи не є він просто сумнівним прикрасою авто, особливо, якщо встановлювали його умільці з сусіднього гаража. Якщо один раз вийшло перевезти вантаж, що перевищує допустимий, то можливо наступна спроба закінчиться вм’ятинами на даху і чесанием ріпи водія автомобіля. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі международные грузоперевозки из китая.
Дуже багато залежить від виду вантажу, якості дорожнього покриття і звичайно, удачі, без неї – нікуди. Вже видно заступницькі криві посмішки на обличчях щасливих власників «Жигулів». Мовляв, річний запас картохи спокійнісінько їздив там, і нічого не сталося. Але вся справа в тому, що багажники на Вази кріпилися до водостічних жолобках, розрахованим на значні навантаження. На багатьох сучасних автомобілях рейлінги і поперечки встановлює прямо на дах, не зовсім пристосована для переміщення вантажів. А важкості бувають різні, і ми зараз розглянемо нюанси транспортування найбільш проблемних їх представників. По — перше, так просто «на око» визначити масу труб, які очікують транспортування, не всім дано.
Найпростіше, звичайно, зважити труби або запитати їх вага того, у кого ви їх купили чи вигідно виміняли. Якщо мозок відмовляється працювати – наводимо маси труб двох найбільш часто зустрічаються діаметрів: при товщині стінки труби 3,5 мм, погонний метр труби з діаметром 76 мм має масу 6,3 кг; при тій же товщині і діаметрі 89 мм, погонний метр вже важить 7,6 кг. найнеприємніше властивість металевих труб – зрадницьки ковзати по металевому багажника – тертя просто неприпустимо низька. Пощастило, якщо на верхньому багажнику вашого авто передбачені гумові накладки.