Як вибрати ліжко з масиву сосни?

Деревяні ліжкаВ даний час багато людей можуть купити ліжко з масиву сосни. Однак для того, щоб її правильно вибрати, необхідно слідувати порадам, які наводяться далі.

 Чи зручно на ній спати?

 В першу чергу, необхідно перевірити, чи зручно вам буде спати на обраної ліжка з масиву сосни. Для цього модель, на яку ви звернули свою увагу, повинна вас повністю влаштовувати по довжині, ширині і висоті. При цьому найкращим варіантом буде перевірити ліжко на практиці. Для цього потрібно просто лягти на ліжко або навіть присісти на край (якщо лягати в меблевому салоні вам здається незручним). Також хочемо вам порекомендувати https://eco-mebli.net/g9758655-lzhka

 Ви відразу відчуєте, мала чи вам ліжко з масиву сосни або «в самий раз». Якщо ж ви вагаєтеся, тобто такий прийом. Потрібно лягти на ліжко, покласти руки під голову і перевірити, чи не звисають ваші лікті. За нормами ергономіки в такому положенні з усіх боків у вас має бути мінімум по 10 сантиметрів вільного простору. Ну, а якщо ви любите спати в позі зірки, то прикидайте площа ліжка тоді самі.

 Також зручність ліжка з масиву сосни буде полягати в тому, щоб її днище під вашим вагою і вагою матраца не прогинається, а при русі на ліжку потрібно, щоб вона не скрипіли.

 Красиво чи ліжко виглядає?

 Природно, що купується вами ліжко з масиву сосни повинна вам подобатися. При цьому часто основним декором таких меблів виступає природний малюнок натурального дерева, який може бути підкреслять лаком або воском. Також, пам’ятаючи, що сосна добре піддається обробці, вона може бути тонований в будь-який колір, включаючи і під цінні породи дерев, і відрізнятися вигадливою художнім різьбленням по дереву.

 Крім того, не забудьте, що вибираючи ліжко з масиву сосни, вам потрібно відштовхуватися від загального інтер’єру кімнати. Адже майбутнє спальне ложе повинно добре гармоніювати з уже стоять тут комодами і шафами. При цьому пам’ятайте, що сосна може мати широкий колірний ряд відтінків. Тому те, що в магазині вам може здатися, «як у мене вдома», на практиці може на кілька тонів відрізнятися і створювати колірної дисбаланс.

 Ну, обов’язково перевірте, чи добре матеріал вашої майбутньої ліжка з масиву сосни оброблений. На ньому не повинно бути задирок або подряпин. Перед вами повинна знаходитися гладка, захищена лаком або воском поверхню.