Як вибрати матрац?

11-25-2016

Як вибрати матрац

1. Для початку визначіться, який матрац Ви хотіли б для себе — пружинний або безпружинний? Стереотипи про те, що пружини — це добре чи погано вже давно застаріли. Матрац, будь він з пружинами або без, потрібно вибирати, насамперед, за індивідуальними відчуттями при тестуванні моделей. Пропоную вам високоякісні матрасы купить http://matrasi.macro.ua/, тут величезний асортимент матраців на будь який смак.

2. Вивчіть детально список виробників і матеріали, які використовуються у виробництві.

3. Особливу увагу потрібно приділяти технічним характеристикам наповнювачів: пружини, латекс, кокос, natural form, memory form — можуть значно відрізнятися як за назвами, так і за складом, що безпосередньо вплине на якість і довговічність матраца.

Наприклад, кокосова койра обов’язково повинна бути латексована. За зовнішніми характеристиками — шар кокоса повинен бути досить щільним і еластичним. Якщо ви спостерігаєте пухку і неоднорідну поверхню, є ймовірність, що з часом такий кокос просто промнется або зламається навіть під невеликою вагою.

Natural form, пінополіуретан, поролон — все це вязкоэластичные матеріали, які широко застосовуються всіма виробниками, і якщо зовнішній вигляд може бути у всіх приблизно схожий — з точністю можна сказати одне — чим нижче щільність цих матеріалів, тим більше зростає ймовірність, що матрац може втратити свою здатність до відновлення і швидше за все, з’являться вм’ятини або бугри.

4. Приділіть увагу дрібницям: бурлет (боковина матраца) і боксаж (та частина, яка утримує форму матраца по периметру) повинні бути зроблені з матеріалів з високою щільністю, здатними утримати і не «промяться» під вагою тіла. Саме ця частина матрацу «страждає» у багатьох виробників, і може бути неприємним сюрпризом після декількох місяців експлуатації.

5. Оглядове вікно або знімний чохол повинні обов’язково бути присутніми у Вашому матраці, щоб не отримати «кота в мішку».

6. Якщо мова йде про багатошаровому матраці обов’язково повинна бути прошарок термофиксированного фетру або повсті для того, щоб уникнути тертя з пружинами або «змішування» м’яких шарів наповнювача.

7. Більше — не означає краще! Ця фраза чудово підходить до кількості пружин. При невеликій вазі, обирати 1 000 пружин на квадратний метр, може бути порожньою тратою грошей, бо ефекту від них Ви просто не відчуєте