Напівгерметичні холодильні компресори огляд!!!!

Холодильні компресори призначені для стиснення і перекачування пара холодоагентів, який утворюється в холодильному обладнанні. Стиснутий в процесі перекачування холодоагент потрапивши в конденсатор проходить процес конденсації і переходить в рідкий вид. В якому він перетікає у випарник. Ефективністю роботи компресора визначається економічність холодильного агрегату в цілому, так як саме він відповідає за циркуляцію холодоагенту в холодильному обладнанні. Також хочемо вам порекомендувати
https://mincold.com.ua/kholodilnoe-oborudovanie/kompressory/kholodilnyye/tip/polugermetichnye/

Компресор це холодильний мотор, який складається з герметичної оболонки (кожуха), всередині якого розміщується електродвигун або механізм приводного типу. Залежно від способу стиснення повітря холодильні компресори поділяють на: спіральні, поршневі, ротаційні, гвинтові а так само відцентрові. В промисловому і побутовому холодильному обладнанні, що застосовується для зберігання і заморожування харчових продуктів, використовуються поршневі, напівгерметичні або герметичні компресори. В системах кондиціонування частіше застосовуються ротаційні або спіральні компресори.
Який холодильний компресор купити в Україні.

Найбільш поширений тип в Україні — це поршневі компресори. Вони займають позицію лідера завдяки невисокій вартості, простоті в експлуатації компресора, високій ремонтопридатності і відносно невеликим габаритам. Набір цих якостей зробив їх оптимальним вибором для невеликих підприємств. Постачанням таких компресорів займається виробник Maneurop. При більш високій вартості, ці компресори економічніші в експлуатації, можуть похвалитися автоматичним управлінням і видають істотно менший рівень шуму.

При гарному догляді вони служать понад 15 років. Висока потужність і ефективний витрата енергії при менших габаритах – ось що робить їх лідером на протязі вже більше 60 років. Всі зазначені вище категорії обладнання можна знайти і замовити у нас на сайті. Ми здійснюємо доставку і монтаж по всій Україні. Якщо вам потрібна допомога при виборі обладнання – не соромтеся подзвонити за нашими контактними телефонами.