Як вибрати підгузники для дитини

4-23-2017

Одноразовые підгузники запобігають подразнення і пошкодження ніжної дитячої шкіри, при цьому вони зможуть гарантувати комфорт і тепло вашому малюкові.
Для підгузків використовується бавовняна тканина, яка кладеться на промежину і закріплюється плівкою. Такі підгузники добре стираються, але не здатні вбирати багато вологи. Класичні використовують одноразово. Складаються з декількох шарів і, пропускаючи вологу, перетворюють її в гель. Матеріал, який переробляє рідину в гель – здатний вмістити в 50 разів більше ваги дитини. Хочу порекомендувати купити якісні  подгузники kurumi.com.ua

Вони добре фіксуються і мають зручні гумки. Для визначення тих, які потрібні, орієнтуйтеся на вагу дитини. Зазвичай на упаковці вказується приблизні орієнтири. Основне, на що потрібно звертати увагу – щільна прилеглість підгузника до тіла малюка.

Підгузники для хлопчиків і дівчаток відрізняються. Для дівчаток акцент йде на вбираність в центральній і задній частині, а у хлопчиків – в передній. Тому на упаковках вони позначені також.

Підгузники зберігаються в сухому і прохолодному місці. І варто звернути увагу на цілісність упаковки перед покупкою, а також обов’язково перегляньте строки реалізації.

Багато воліють новомодні підгузники, але все ж чимала частина батьків вважає, що «бабусин» метод з ганчірочками куди корисніше, в такому випадку можна порадити використання тільки бавовни і марлі, та частіше міняти.