Як вибрати пігмент для микроблейдинга SofTap

Підходить для світлих блондинок, які вибирають попелястий відтінок брів.
Також хочемо вам порекомендувати пигменты
Теплий сонячний колір для блондинок, яким подобається золотистий відтінок брів.
Відмінний вибір для блондинок, які воліють колір брів із золотим відтінком, а також для рыжев.
Пігмент ідеальний для попелястих блондинок. Після загоєння набуває сіро — коричневий відтінок.
Пігмент підходить як для попелястих блондинок, так і для брюнеток, а також для темно — рудих, які х.
Дуже популярний колір для брюнеток (темних і середнього тону), у яких є волоски на бровах, і тре. Незрівнянний колір для клієнток, у яких менше 50% сивого волосся. Сіро — чорний пігмент для димчастою підводки століття або для заповнення брови дуже ма. Чудово підходить для блондинок, які замовляють колір з рудим відтінком. Чудово підходить клієнтам зі світло — коричневим кольором волосся і світлою. Гарний теплий колір для темноволосих клієнток природного холодній колірній типолог. Гарний теплий колір для рудоволосих або тих, хто замовляє теплі коричневі бров.

Гарний теплий колір темно — рудих або темноволосих клієнток природного холодної ц. Прекрасний теплий коричневий пігмент для темних брюнеток природного хо. Розкішний колір для мулаток, який після загоєння на етнічному к. Самий темний пігмент з теплої палітри. Цей колір дуже популярний у клієнток с . Відмінно працює в наступних випадках: 1) Зафарбовує синій або сірий колір на бровах перед. Чудово компенсує помаранчеві або червоні брови. Після введення в шкіру відбувається миттєва.
Лимон — незамінний в наступних випадках:- Компенсує рожевий або ліловий колір на бровах перед ст. найпопулярніший колір для повік. Це прекрасний натуральний чорний колір для тих, хто.
Норка – пігмент чудово підходить для середньо — русявого волосся з теплим подтоном шкіри.
Цей «смачний» пігмент підходить темно — русий. Його також можна використовувати для м’якого підводки очей. Красивий коричневий пігмент для шатенок. Пігмент підходить для темно — русявого з теплим подтоном шкіри і дуже гарний.