Як вибрати шкільний сарафан!

Шкільний сарафан — це красива елегантна сукня без рукавів. Цей елемент одягу часто використовують, як шкільну форму для дівчаток. Від звичайного плаття сарафан відрізняється строгим фасоном і не помітним кольором. Також на шкільних сарафанах для дівчаток відсутні паєтки, бісер та інші яскраві прикраси. Шкільний сарафан для дівчинки: види Красивий строгий сарафан був придуманий ще Коко Шанель.Також хочемо вам порекомендувати detki-neposedki.com.ua

Простий сарафан, в якому не виділена талія. Виконуються з щільних тканин, які добре тримають форму. Поділ в таких сарафанах широкий. Така форма в народі ще зветься «Татьянка». Спідниця зібрана в гармошку, на виробі чітко визначена талія. Складки у спідниці такого сарафана мають однакову ширину. Комбінація прямою і прямої спідниці. За формою спідниця такого сарафана нагадує перевернутий квітка. Сарафан прямого крою, який не підкреслює фігуру. Конструкція такої спідниці може повторювати форму сонця і мати від 1 до 4 воланів. Крім цього, верх сарафанів може мати бретелі, які можуть доповнюватися короткими прямими рукавами, рукавами — ліхтариками або рукавами з рюшами (крильцями).

Іноді бретелі в сарафані можуть доходити до пояса. Така модель нагадує спідницю на підтяжках. Але даний фасон виглядає дуже цікаво з блузкою жабо або сорочкою з воланами. Шкільні сарафани для дівчаток: де купити якісні моделі в Україні. За вигідною ціною ви зможете придбати оригінальні брендові речі, в тому числі і шкільну форму для ваших дітей. Якісний одяг пошитий з урахуванням усіх санітарно — гігієнічних норм і загальноприйнятих стандартів у навчальних закладах. А тому наш товар сертифікований і не потребує додаткових перевірок. Якщо ви хочете замовити і купити шкільні сарафани для дівчаток в Україні — зупиняйте вибір на нашому каталозі. Поспішайте придбати шкільну форму, в тому числі і сарафани по самій вигідною ціною. Доставка товарів по Мелітополю та іншим містам України здійснюється дуже швидко — протягом 1 — 2 днів.