Як вибрати тканинні ролети День-Ніч

10-20-2020

 

Ролети тканинні ролети це популярний аксесуар для облаштування житлової нерухомості. З їх допомогою можна зробити інтер’єр більш затишним і функціональним. З такими конструкціями завжди можна вибирати відповідний рівень освітлення в кімнаті. Цього ефекту вдається досягти за допомогою регулювання спеціальних смуг.  Їх часто називають зеброю завдяки тому, що на полотні знаходяться горизонтальні смуги. Під час прокручування вони починають рухатися, що дозволяє створювати необхідний рівень освітлення. Щоб отримати ефект дня, прозорі ділянки повинні бути в одному положенні. Можна розставляти і проміжний режим, за допомогою якого створюється невеликий напівтемрява.  

Краса і функціональність в кожній деталі

Стильні рулонні штори день-ніч прекрасно підходять до будь-якого інтер’єру. Вони не тільки виглядають естетично, але і не вимагає особливого догляду. Для пошиття таких штор використовується спеціальна тканина. Її особливість в тому, що вона смугаста, має особливий відтінок. Крім того, використовується спеціальне просочення, яка дозволяє добитися пиловідштовхуючими і антистатичного ефекту. 

Велика розмаїтість моделей жалюзі день-ніч

В ролетах використовується складний механізм, який допомагає зміщувати полотно з одного положення в інше, піднімати штори на будь-яку висоту. Завдяки чергуванню смужок на вікнах присутній красивий декоративний ефект. Такі штори випускаються декількох видів. Є міні ролети, у яких відкритий механізм і трубчастий утяжелитель. Такі штори підходять для невеликих вікон дверей. Бувають уні ролети, у яких є направляючі з боків і внизу, а механізм закритий. Можна купити варіант «Стандарт», в якому присутній посилення, тому він використовується на будь-яких вікнах і дверях.

Тканинні ролети день-ніч можна використовувати в домашніх, громадських та офісних інтер’єрах. В каталозі є різні варіанти штор. Можна підібрати відповідний колір і малюнок вироби, щоб він ідеально поєднувався з інтер’єром. Вартість таких виробів більш ніж доступна, тому їх можуть придбати різні категорії клієнтів. 

Інші матеріали по темі: день-ніч, функціональним, функціональність, складний, прекрасно, механізм, випуск, категорії, колір, інтер’єр, вибирати, в киеве, підібрати, купити, фахівець, вартість, отримати, час, що