ЯК ВИБРАТИ ВІТАМІНИ ДЛЯ РОСТУ ВОЛОССЯ

9-15-2017

Вітаміни і мінеральні елементи, яких потребує людина, в тому числі і ті, що стимулюють ріст волосся, повинні потрапляти в організм, насамперед з їжею. Як вибрати вітаміни для росту волосся, читайте далі у статті. Пропоную купити https://sayyes.com.ua/16_country-life/

Як вибрати вітаміни для росту волосся з харчування?

У раціоні обов’язково повинні бути присутніми яйця (особливо жовток), горіхи, соняшникове і гарбузове насіння, сир, бобові. Корисною для росту та здоров’я волосся вважається вівсяна крупа. І звичайно не можна обійтися без яблук, помідорів, шпинату, буряків, кабачків. Якомога частіше слід вживати в їжу зелень (кріп, петрушка та ін), зелений горошок. З м’ясного, в плані отримання вітамінів і мікроелементів для росту волосся, корисно куряче і яловиче м’ясо. На столі завжди повинні бути присутніми фрукти і овочі в сирому вигляді, їх корисно їсти разом зі шкіркою, оскільки саме вона містить велику кількість речовин дуже корисних для всього організму в цілому і для волосся зокрема. Завдання номер один для тих, хто хоче мати здорові і красиві волосся – споживання їжі з великою кількістю білків і з меншою кількістю жирів і вуглеводів.

Такі необхідні для здоров’я волосся ненасичені кислоти Омега-3 можна знайти в жирній морській рибі. А такі продукти, як печінка, яйця, горіхи, морква, бобові забезпечать організм дуже важливими вітамінами групи В. Наявність в організмі всіх корисних мікроелементів, що містяться в цих продуктах, допоможе не тільки стимулювати ріст волосся, але і позитивно позначиться на їх густоті і текстурі.

У яких продуктах немає вітамінів для росту волосся?

Потрібно відмовитися або звести до мінімуму вживання здобної випічки, кондитерських виробів і дуже солодких фруктів. Вони містять у собі так звані «швидкі» вуглеводи, які провокують велику кількість проблем зі шкірою і волоссям. Сальна шкіра голови, себорея, лупа – все це результат надмірного споживання саме таких продуктів.

Як вибрати вітамін молодості для росту волосся?

Збереження молодості клітин «обов’язок» вітаміну А, який міститься в продуктах багатих на каротин. Необхідно постійно піклуватися про те, щоб цей вітамін надходив в достатній кількості в організм і їм були наповнені навіть капіляри крові. Каротин необхідний волоссю постійно і волосяні цибулини зможуть насититися ним, тільки якщо він присутній в достатній кількості в клітинах організму. Джерелом каротину, отже, й вітаміну А в їжі служать жовті, червоні і темно-зелені овочі: морква, буряк, гарбуз, шпинат, капуста броколі. З фруктів велику кількість каротину містить у собі абрикос.

Що ж потрібно враховувати і як вибрати вітаміни для росту волосся, щоб це було максимально правильно і дієво?

Як вибрати вітаміни для росту волосся правильно?

Здоров’я волосся – це, насамперед, здоров’я всього організму в цілому. Тому в разі появи проблеми випадіння волосся або виявлення ознак їх нездорового вигляду, важливо правильно підібрати мультивітаміни. Комплекс вітамінів для росту волосся буде містити в собі кальцій, магній, цинк, залізо і бажано селен. Обов’язково потрібно звернути увагу на те, щоб комплекс містив велику кількість вітамінів групи В, для здоров’я волосся вони незамінні. Слід також уточнити, що мінеральні речовини повинні бути присутніми в органічному (внутрикомплексном) вигляді, таким чином, вони будуть краще засвоюватися організмом, що в кінцевому підсумку вплине на результат у цілому.

У разі необхідності можна вибрати окремі препарати дуже важливі для здоров’я і росту волосся. Серед них: вітамін Е в капсулах, бета-каротин, органічний цинк, селен, кальцій і магній. Гарне вплив мають антиоксидантні комплекси, гінкго білоба, ненасичені жирні кислоти Омега 3, комплекси для зниження рівня холестерину.

Приймати вітаміни для росту волосся можна 3-4 рази в рік і в ті періоди, які ви оцінюєте для себе як «важкі» або стресові. Найбільш сприятливий час прийому ранок та день. Але виняток складають вітаміни групи В, їх краще приймати у вечірній час, так як вони надають деякий заспокійливу дію.

Крім вітамінів для росту волосся важливо приділити увагу кількості споживаної води в день, воно повинно бути не менше двох літрів. Це допоможе підтримати водний баланс організму на потрібному рівні і налагодити механізм засвоєння мінеральних речовин. Інакше кажучи, все потрібне – засвоїться, а непотрібне виведеться з природним чином.

Для здоров’я і росту волосся слід дбати в першу чергу про здоров’я організму в цілому, потім шкіру голови і результатом стануть здорові, сильні і красиві волосся.