Як зробити контекстну рекламу

Якщо у вас вже є рекламна кампанія, тобто якщо ви раніше вже створювали оголошення, то перед вами буде значне меню, в якому відразу і не розберешся. Відразу скажу, що на те щоб зрозуміти особистий кабінет в Adwords, буде потрібно витратити багато часу. У своїх подальших статтях постараюся цей час скоротити, щоб ви швидше зрозуміли, що там є і чим воно є. Рекомендую замовити Контекстная реклама

Після вибору типу рекламної кампанії, відкривається наступна сторінка, на якій буде відбуватися налаштування на рівні кампанії, тобто не для одного оголошення, а для всіх.

Якщо ви збираєтеся просувати мобільний додаток, то вам потрібно вибирати підтип, пов’язані з рекламуванням додатків.

Якщо у вас вже є рекламна кампанія, налаштування якої збігаються з тією, яку ви створюєте зараз, то ви можете у графі «Завантажити налаштування» вибрати потрібну рекламну кампанію і всі налаштування завантажуються автоматично і вам не прийдеться витрачати на це час.

Якщо ж це перша рекламна кампанія, то переходимо до подальших налаштувань.

Вибирайте тип мережі. Я зазвичай відключаю пошукових партнерів, тому що оголошення в такому випадку показуються не тільки на пошуку Google, але і на сайтах партнерів Google, наприклад, на сайті AOL. Тому я завжди рекомендую залишати тільки пошук Google, тому що саме для пошуку Google створюється оголошення.

Далі вибираєте місце розташування. Гетаргетинг залежить від того, де ви хочете рекламуватися. Це може бути і вся країна, а може бути і окремий регіон, місто.

У додаткових налаштуваннях націлювання, встановлюйте так, як показано на картинці. Налаштовувати таргетинг треба саме на вашу цільову аудиторію, а не те що рекомендує Google. Єдино, у винятках Google рекомендує правильно. Але варто обмовитися, що налаштовувати таргетинг також потрібно і від специфіки вашого бізнесу. Наприклад, якщо у вас хостел або готель, то краще вибирати перший пункт, тому що цікавитися можуть ті, хто проживають в іншому регіоні і збираються незабаром