Які види натурального хутра використовуються для сучасного виробництва шуб?

Що ми знаємо про натуральне хутро? Те, що воно виглядає розкішно і чудово носиться в холодну пору. Чому натуральні шуби користуються такою популярністю? Насамперед, завдяки унікальному дизайну. Жоден верхній одяг не виглядає так красиво і модно, як шубка з натурального хутра. По-друге, завдяки якісним характеристикам: повітропроникний, довговічний, зносостійкий верхній одяг. По-третє – це не просто одяг, це стиль. І він ідеально підходить кожній жінці.

Проте коли ми заходимо в магазин хутрових виробів, то трішки розгублюємося із-за різноманіття фасонів та видів хутра. Щоб цього не трапилося з вами, пропонуємо дізнатися більше про хутро. А саме – про його сучасні види. І ви будете почуватися набагато впевненіше, коли з першого погляду зможете розпізнати норкову шубку чи відрізнити кролика від чорнобурки.

Найдорожчі та найрозкішніші хутра

1. Норка.

Норкова шуба – від одних цих слів вже стає тепло і затишно на душі. Коли ж на ваші плечі опускається легка і красива шубка з норки, здається, більшого щастя для справжньої модниці не існує. Ось кілька причин, чому жінки обожнюють хутряні вироби з норки:

  • такий матеріал є дуже легким, тому навіть довгі шуби не причинятимуть дискомфорт своїм прекрасним власницям;
  • відзначаються найкращою зносостійкістю, у порівнянні зі всіма іншими видами хутра;
  • неймовірно ніжні та м’які на дотик;
  • характеризуються чудовим природним блиском, що не тьмяніє з часом;
  • мають водовідштовхувальну здатність;
  • широкий спектр кольорів дозволяє обрати відтінок на будь-який смак.

2. Соболь.

Найдорожчим вважається хутро соболя, а саме – баргузинського соболя. Неймовірна шовковистість та м’якість хутра, м’яка гра світлом, розкішна палітра кольорів та унікальні сірі волоски зі сріблястим переливом – такий виріб справді закохує в себе з першого погляду.

3. Шиншила.

Щодо шиншили, то це хутро вважається не лише одним із найдорожчих та найкрасивіших, а й найтеплішим хутром. Надзвичайна густина пуху та шерсті дозволяє почуватися в теплі та затишку навіть у найлютіші морози. Ще одна особливість хутряних виробів із шиншили – це різне забарвлення волосків по всій довжині. Такий ексклюзивний малюнок додає надзвичайного шарму хутряним виробам із шиншили. Проте варто пам’ятати, що шубки з шиншили відзначаються меншою зносостійкістю, ніж соболь, хоча й виглядають вони теж надзвичайно розкішно і гарно.

4. Рись.

Хутро рисі вважається надзвичайно гарним й оригінальним виробом. Оскільки це рідкісне хутро з незвичайними вкрапленнями та палітрою найгарніших кольорів, коштує воно, звісно, дорого. Найціннішим є хутро з животика тварини – неймовірно м’яке, ніжне і красиве.

5. Куниця.

Привабливими природнішими відтінками, чудовими якісними характеристиками та розкішним дизайном можуть похизуватися вироби з куниці. Таку шубку зазвичай одягають «на вихід», коли треба виглядати не просто гарно, а розкішно і неперевершено.

6. Каракульча.

Каракульча – один із улюблених матеріалів сучасних дизайнерів верхнього жіночого одягу. І хоча вартість цього красивого і незвичайного хутра інколи перевищує норку, воно не перестає прикрашати тендітні плечі голлівудських зірок та наших чарівних леді. Таке хутро виробляють зі шкірок молодих ягнят. Воно м’яке на дотик, тепле та має надзвичайно гарні візерунки із ще не повністю сформованих завиток. Одягають шубки із каракульчі зазвичай в осінньо-весняний період.

Мережа магазинів ХУТРОвий світ пропонує краще Хутро в Тисмениці за доступними цінами! Чому варто купити шубу у нас?: Гарантія якості. Паспорти відповідності. Нові колекції. Великий асортимент. Пошиття шуб під замовлення та індивідуальні розміри.

Офіційний сайт: https://hutrovyy-svit.com.ua/
Адреса: м. Тисмениця, вул. Кості Левицького, 19Д/1