Секрети успішної співбесіди для прекрасних дам

0
371

Вам надійшла приваблива пропозиція про нову роботу? Необхідно докласти всі зусилля, щоб співбесіду з роботодавцем дозволило вам зайняти вакантну посаду.


Співбесіду в крупній компанії при появі вакансії на престижну посаду, — досить хвилююче захід. Ви вже уявляєте себе на новому робочому місці, і необхідність пройти цю складну процедуру лякає тим, що ваші мрії можуть розсипатися, як картковий будиночок. Однак саме від ваших зусиль залежить думку роботодавця про вас як про перспективного співробітника, робота з яким буде комфортною і вигідною для компанії. Тому необхідно зібратися, забути про минулі невдачі, набути впевненості у своїх силах і налаштуватися на успіх.
Перш за все, продумайте свій гардероб. Тут як ніколи важливо знайти золоту середину, не створюючи враження легковажної жінки, у якої вітер в голові, навіть якщо вона претендує на вакансію «секретар». З іншого боку, зайва строгість теж може перешкодити, і ваш образ, застебнутий на всі гудзики, підкаже роботодавцю, що ви відрізняєтеся деякої закомплексованностью і навіть занудством. Якщо у вашому гардеробі є стильний діловий костюм, віддайте йому перевагу, доповнивши білосніжною або інший світлою блузою. Він допоможе справити потрібне враження на тих, хто буде приймати рішення про вашому працевлаштуванні.
Щоб співбесіда пройшла успішно, згадайте всі свої заслуги на попередньому місці роботи. Великий проект, зданий в мінімальні терміни, успішне виконання широкого спектру обов’язків на посаді «супервайзер» або «керівник відділу продажів» — про все це можна розповісти, якщо надійде питання про ваших обов’язках. Тут, можливо, немає місця удаваної скромності – якщо роботодавець переконається, що ви легко справляєтеся зі своїми обов’язками, рішення, з більшою часткою ймовірності, буде прийнято на вашу користь.
Обов’язково дізнайтеся більше інформації про компанію, куди збираєтеся працевлаштуватися. Вона стане в нагоді, якщо вам буде поставлено питання, чому ви хочете змінити роботу і влаштуватися саме на це підприємство. Серед правильних відповідей, можна назвати мрії про кар’єрне зростання, навіть якщо ви поки простий продавець, бажання працювати в успішній компанії та підвищити власний добробут, намір проявити себе з нової сторони, якщо ви недавно отримали друге профільну освіту. Ваша щира зацікавленість у працевлаштуванні – важливий момент, який може схилити роботодавця в вашу користь і допоможе вам отримати бажану посаду.