5 українських зіркових пар з великою різницею у віці

0
10

Незважаючи на різницю у віці, цим знаменитостям вдалося створити міцну сім’ю.

Вони абсолютно не переживають через різницю у віці, і своїм прикладом доводять, що в любові не повинно бути обмежень, а вік-це всього лише цифра.

У цій добірці ми зібрали 5 українських зіркових пар з великою різницею у віці, які щасливі разом.

Оля полякова та вадим поляков

різниця у віці: 15 років

Джерело: [email protected]

Відносини ольги полякової і її нинішнього чоловіка, бізнесмена вадима почалися в 2003 році. Будучи 19-річною артисткою вона виступала на дні народження майбутнього чоловіка. Незважаючи на те, що вадим на той момент був одружений, він відразу закохався в олю. Незабаром він розлучився з першою дружиною, і вже в 2004 році одружився на молодій артистці. Незважаючи на 15 – річну різницю у віці, парі вдалося створити міцну сім’ю, в якій підростають дві чарівні дочки-маша і аліса.

Дмитро комаров та олександра кучеренко

різниця у віці: 15 років

Джерело: [email protected]

Дмитро комаров і олександра кучеренко мають різницю у віці в цілих 15 років. Відомий український телеведучий познайомився зі своєю майбутньою дружиною в 2016 році на конкурсі «міс україна», де вона брала участь, а він був суддею. Втім, відносини пари почалися значно пізніше. Під час участі в проекті «танці з зірками» вони вже були парою, але ретельно приховували свої стосунки. Роман дмитра та олександри тривав два роки, а потім послідувала пропозиція руки і серця, а також весілля, яка відбулася в 2019 році в єрусалимі.

Камалія і мохаммад захур

різниця у віці: 22 роки

Джерело: [email protected]

Популярна українська співачка камалія познайомилася зі своїм нинішнім чоловіком, пакистанським мільярдером мохаммадом захуром 18 років тому і з тих пір пара не розлучалася. Незважаючи на 22-річну різницю у віці їм вдалося створити міцну сім’ю, пережити безліч випробувань і в результаті стати щасливими батьками для 7 — річних двійнят-арабелли і мірабелли.

Віктор павлік та катерина репяхова

різниця у віці: 28 років

Джерело: [email protected]

Історія кохання цієї пари нагадує роман-бестселер. У травні 2020 року віктор одружився на своєму концертному директорі катерині репяховій, яка молодша за нього на цілих 28 років! катерина з дитинства була великою прихильницею віктора-вона відвідувала всі його концерти і навіть зробила спільне фото з кумиром, коли ще була маленькою дівчинкою. Знайомство зі співаком сталося в готелі в миколаєві, де зупинилася катя і завдяки щасливому випадку і її кумир. Їхні номери опинилися поруч, що дозволило їм познайомитися. Незважаючи на велику різницю у віці пара щаслива разом, і навіть стала батьками — 15 червня цього року у пари народився син михайло.

Микита добринін і даша квіткова

Микита і даша познайомилися на реаліті-шоу «холостяк», і з тих пір вони не розлучаються, а також будують міцну сім’ю. Після закінчення проекту зоряна пара вирішила розвивати свої стосунки і вже через деякий час дівчина отримала пропозицію руки і серця під час романтичних канікул на балі. Пізніше вони розписалися в києві, а в серпні 2020 року влаштували розкішне весілля на березі дніпра. Влітку цього року щасливе зіркове подружжя стало батьками – у них народився син.