Бойлер комбинированный ACV

12-4-2017

Компанія ACV займається розробкою, виробництвом і продажем побутових і промислових систем обігріву та обладнання для гарячого водопостачання з 1922 року. Представництво ACV в Росії займається просуванням марки і технічною підтримкою. Продаж та сервісна підтримка ведеться через регіональних дистри — бьюторов та авторизовані сервіс-центри. У нас бойлер комбинированный ACV.

Незважаючи на те, що за останні кілька десятиліть споживання енергії на опалення зменшилася, хід сучасного життя все частіше диктує необхідність стабільного гарячого водопостачання, яке не погіршує економію і не завдає шкоди навколишньому середовищу.
Компанія ACV, провідний виробник систем гарячого водопостачання, пропонує професійну розробку оптимізованих технічних рішень, постачання високопродуктивного обладнання, надання технічних консультацій і гарантійного обслуговування. Наша мета — використовувати свій досвід для того, щоб допомогти клієнтам і надати їм оптимальне технологічне рішення для виробництва необхідного обсягу гарячої води.
ACV спеціалізується на виробах з нержавіючої сталі більше 40 років! Завдяки вибору цього матеріалу, стійкого навіть до самим жорстким робочих середовищ, продукція відрізняється виключно довгим терміном служби при мінімальних витратах на обслуговування.
Компанія ACV розробила концепцію Бак в Баку, яка використовується в більшості обладнання ACV нагріву санітарної води і забезпечує неперевершені експлуатаційні показники.
Сьогодні ACV пропонує сучасне обладнання, здатне задовольнити будь-яку потребу в стабільному постачанні гарячої водою. Завдяки передовим ексклюзивним технологіям котли, пальники і бойлери ACV надійні, ефективні, економічні і нешкідливі для навколишнього середовища.