Букмекерська контора favbet

4-15-2021
Букмекерская контора ФавБет – обзор, рейтинг, отзывы

 

Українська букмекерська контора фавбет  з’явилася в 1999 році. . За 16 років своєї діяльності вона пережила бурхливе зростання, кризу і практично повний відхід в онлайн. Контора фаворит на початку двохтисячних років мала близько 500 ппс в різних країнах СНД, але зараз компанія працює лише в Україні і в республіці Білорусь. Як це прийнято у вітчизняних букмекерів, сайт контори зареєстрований в острові Кюрасао.

 

У контори є ще кілька дзеркал ресурсу і сайти Фавбет для Українських і Білоруських гравців.

Мовна підтримка: російська, турецька, румунська, англійська, італійська, хорватська, французька, іспанська, грецька, німецька, польська та українська мова.

Сайт контори виглядає бюджетним, але зроблений він досить вміло. Головні розділи знаходяться зверху, крім ставок на спорт є казино і тв-лото. У лівому меню розташовується лінія контори, тут же знаходиться і рядок пошуку події за назвою команди або гравця. Пошук відбувається моментально.

У центрі розташовані яскраві банери, які закликають зробити ставку на популярну подію або взяти участь у новій акції. Також тут ви побачите популярні ставки клієнтів Фавбет на сьогоднішній день і найближчі події, які ось-ось почнуться.

Сайт контори зроблений непогано і, що найголовніше, він зручний для гравців. Навігація по ньому відбувається за лічені секунди, а при переході зі сторінки на сторінку не відбувається затримок.

Зняття коштів також доступне через платіжну систему qiwi.

24 види спорту ми знайшли в лінії БК Фаворит. У конторі хороша лінія на футбол, але вона і в інших БК превалює. Набагато більше здивувала величезна лінія на баскетбольні події, яка напевно найкраща серед вітчизняних БК. У лінії є такі турніри, як чемпіонати Естонії, Австрії, Бразилії, аргентини та Фінляндії з баскетболу. У лінії також багато турнірів з гандболу, волейболу та хокею.

Фавбет дає величезну розпис на ставки. У найбільших національних першостях європи розпис на матчі складається з 200-300 подій. У розпису багато ставок на тимчасові інтервали голів. Можна зробити ставку на те, що перший гол буде забитий в проміжок з першої по 4 хвилину, а останній після 89 хвилини. Також в розпису є ставки на голи окремих гравців.

У конторі неоднозначні коефіцієнти. Якщо маржа у великих турнірах становить цілком стерпні 4-6%, то в нижчих дивізіонах не варто очікувати маржу менше 8%. Тому вигравати в Фавбет можна лише роблячи ставки на популярні події.

Live-розділ насичений подіями для ставок, причому розпис тут трохи гірше, ніж в основній лінії. Фавбет надає гравцеві опцію ставки одним кліком. Також ви можете налаштувати функціонал БК так, щоб при live-ставках ви отримували повідомлення про зміну коефіцієнтів. Маржа в live становить 7-12%.

Під віртуальні ставки контора виділила готельний розділ. Віртуальні футбольні ігри в Фавбет проходять цілодобово, причому ви можете поставити на гру не тільки найближчого туру віртуального чемпіонату, але і на 20-30 турів вперед.

Також в конторі за кубковою схемою проходять досить захоплюючи віртуальні турніри з тенісу. Нещодавно в конторі відкрився розділ з іншими віртуальними іграми, але він поки працює з перебоями.

На головній сторінці сайту розташовано кілька експресів, що складаються з трьох подій. Контора вже за вас визначила на кого потрібно ставити (зазвичай на явних фаворитів), вам лише необхідно підтвердити ставку. У разі перемоги ви отримаєте додатково 10% від виграшу. Такі «щедрі» бонуси дає контора своїм клієнтам.

Роблячи постійно ставки в конторі, ви підвищуєте свій статус, що відкриває для вас додаткові можливості. Надалі можна буде отримати на 5% більше від виграшу експрес-ставок і щомісяця повертати до 10% від свого програшу на ставках. Роблячи ставки, ви також заробляє бонусні очки, які в Фавбет можна обміняти на цінні призи (від термокружки до автомобіля).

Підтримка Фавбет працює за графіком 24/7. Зв’язок з нею здійснюється за допомогою внутрішньої пошти, електронної пошти та в live-чаті.