Де застосовується пелетні пальник.

1-23-2018
Де застосовується пелетні пальник.

Ємність для зберігання пелет має вигляд бункера, обсяг якого залежить від часу автономної роботи пальника без контролю рівня палива. Шнековий транспортер піднімає пелети з ємності для зберігання в пальник – ґрати, обладнану системою розпалювання і вентилятором для контролю швидкості згоряння палива. Автоматична система обладнання забезпечує безпечну регулювання рівня подачі палива, розпалювання і всього процесу горіння. Пелетні пальник йде в комплекті з блоком управління, проводами, шнековим транспортером, бункером, трубопроводом і документацією обладнання. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі пеллетные горелки Запорожье.
Пелетні пальник довговічне і міцне опалювальне обладнання. Така пальник заслужила своє визнання в багатьох країнах Європи, де успішно практикується її використання в промислових масштабах. Крім деревних гранул, вона дозволяє спалювати пресовані агроотходы. Це абсолютно нешкідливо для навколишнього середовища. Конструкція пелетної пальника дозволяє повністю автоматизувати опалювальний процес, аж до очищення золи з решітки.
В залежності від об’єму бункера, пелетні пальник може забезпечити опалення в автоматичному режимі близько місяця. Вона здатна функціонувати в умовах підвищених безпеки, так як конструкція пальника, що запобігає займанню бункери з паливом і здатна контролювати надходження повітря в котел. у. тобто У нас ви можете знайти факельні, камінні, стокерные пальники для твердопаливних котлів. Факельна пальник найбільш проста і компактна конструкція, застосовується для обігріву невеликих приміщень.