Детокс

maxresdefault

Склад

Алое, подорожник блошиний, червона конюшина надають детоксикаційний ефект, сприяють зв’язуванню і виведенню з організму токсинів, продуктів обміну. Пропоную тут придабати Детокс коллоидный.
Кульбаба зменшує запальні явища і поліпшує роботу органів гепатобіліарної зони (жовчного міхура, жовчовивідних протоків, підшлункової залози).
Розторопша надає гепатозахисну дію, покращує функції печінки (у тому числі і детоксикаційну), сприяє відновлення тканин печінки.
Каскара і желтокорень канадський покращують роботу органів детоксикації і виділення (в першу чергу — печінки і кишечника).
Солодка і ехінацея надають імуномодулюючу дія, дозволяють ефективніше знижувати запальні явища.
Альфа-ліпоєва кислота — природний нутрієнт — є ефективним детоксикантом, виводить з організму важкі і токсичні метали, виявляє антиоксидантну та імуномодулюючу дія.
Комплекс вітамінів і мікроелементів надає багатопланове позитивне дію на організм.
Показання до застосування:

в комплексній терапії і для профілактики хронічних захворювань органів шлунково-кишкового тракту, сечовидільної і гепатобіліарної систем;
як елемент загальної комплексної оздоровчої програми детоксикації організму;
при токсичних впливах, пов’язаних з професійною діяльністю, при проживанні в несприятливих екологічних умовах (жителям великих промислових міст);
для комплексної підтримки в літньому віці і для профілактики передчасного старіння організму;
при дисбактеріозі;
при ожирінні;
у випадках алергічних і аутоімунних захворювань (бронхіальна астма, ревматоїдний поліартрит);
при підготовці до плановим хірургічним втручанням;
у стані після хіміо — та радіотерапії;
при отруєннях;
при алкоголізмі.