Для чого потрібен gps контроль палива

2-5-2021

Контролювати витрату палива, заправки і сливи з прив»язкою по місцевості можливо декількома способами, але в кожному з них головним пристроєм є gps/глонасс трекер. Також хочемо вам порекомендувати .

Найбільш точним методом є метод використання ємнісного датчика палива (дут). Метод контролю палива через can-шину варто використовувати, коли немає технічної можливості встановити дут. Нижче представлена більш детальна інформація із зазначенням цін. Хочемо порекомендувати почитати про систему GPS мониторинга FreeTrack на сайті, тут Ви можете також обсудити проект . 

В систему мсс глонасс вносяться нормативи витрати палива на різних режимах роботи двигуна з нормативних документів або досвіду власника.

Далі термінал глонасс/gps передає дані про час роботи двигуна в цих режимах.

Виходячи з цих даних власник отримує зведений звіт з розрахунковими даними про витрачене паливо.

Часто для боротьби з крадіжкою палива досить цього варіанту

В паливну систему автомобіля врізається цифровий погружной датчик витрати палива, спрощено представляє собою трубку з двома стінками і блоком обробки інформації. Якщо в автомобілі більше одного бака, то кількість датчиків збільшується.

Датчик відстежує рівень палива і передає одержувану інформацію на термінал мсс глонасс.

В бортову комп»ютерну мережу транспортного засобу безконтактно монтується додатковий контролер, що зчитує інформацію, якою обмінюються між собою різні системи автомобіля, в т.ч. Рівень палива, обороти двигуна, температура масла і ін.

Далі відбувається трансляція даних на термінал мсс глонасс.

Необхідно зазначити, що такий контроль може використовуватися як самостійно, так і в комплексі з іншими компонентами системи моніторингу транспорту. Зрозуміло, другий варіант більш кращий, так як мінімальними засобами досягається максимальний результат.

Компанія мсс глонасс надає повний спектр послуг з установки обладнання, призначеного для зниження витрати пального в будь-яких типах автомобілів. Ми здійснюємо продаж датчиків та іншої апаратури, виконуємо їх установку і настройку, а також подальше обслуговування систем. Оскільки ми є виробником подібного обладнання, ми пропонуємо ціни нижчі, ніж у різноманітних посередників. (дізнатися точну вартість для москви і регіонів ви можете у наших операторів.

Так, впровадження системи стеження за рівнем рідини в баку безпосередньо пов»язане з установкою дут, який дозволить правильно виміряти реальний витрата пального. До слова, про міфи про те, що система контролю і датчик зокрема – ненадійні. Дійсно, існує безліч способів фізично пошкодити датчик (та й будь-який пристрій), проте досвідчений автомеханік легко зможе обчислити подібні маніпуляції.

При цьому принцип роботи контролю пального досить простий: в бак поміщається спеціальний пристрій, який визначає рівень бензину або дизеля, після чого дані передаються в систему gps/глонасс.

Таким чином, зниження витрати палива за допомогою сучасних технологій моніторингу транспорту – найпростіший і недорогий спосіб підвищити ефективність бізнесу, що використовує автопарк.

Зателефонуйте нам — 8 (800) 555 39 78, і почніть економити на паливі вже сьогодні!

Паливо-одна з основних статей витрати будь-якої компанії, яка використовує в своїй роботі більш-менш великий автопарк. Зниження витрат на пальне – мета, до якої прагне будь-яка успішна компанія, і якщо ви хочете підвищити ефективність бізнесу, то кращим рішенням стане установка системи контролю витрати палива.

Встановивши датчики витрати палива, ви вирішуєте відразу кілька ключових завдань:

Таким чином, контроль рівня пального – це і захист від розкрадання (а значить, зниження витрат) і можливість оптимізації режимів роботи кожного автомобіля.

Сучасна система контролю палива включає кілька основних компонентів:

На пк і на мобільних пристроях

Відеопрезентація

відео презентація

Тов «будтехніка» — оренда будівельної техніки

Тов «головбудмеханізація» — будівництво та оренда техніки

Безкоштовний тест системи моніторингу надається за умови подальшого укладення договору на установку не менше 5 трекерів. Період проходження тесту 7-10 робочих днів. Установка безкоштовна.