Доставка піци

Власникам закладів громадського харчування часто доводиться вирішувати складні питання, включаючи вибір печі для виготовлення піци. Це може статися через розширення кухні, збільшення продуктивності і переходу на новий рівень обслуговування. Професійні печі для піци — це промислове обладнання, яке дозволяє виготовляти випічку у великій кількості протягом тривалого часу. Тому вони використовуються окремо від іншого кухонного обладнання з ухилом на піцу. Рекомендуємо цілодобова доставка піци у Вінниці

Часто доводиться чути питання, Чи залежить вибір печі для піци від формату закладу? Власне кажучи, якщо заклад націлений на виготовленні пишної і тонкої піци, як в Італії, тоді необхідно вибрати надійний варіант. Від напрямку закладу і кількості покупців залежить вибір типу печі:

дров’яна;
газовий;
електричний.
Крім енергоресурсів, випічка піци може бути конвеєрної і подової.

Кращий вибір
Вибір печі починається не з характеристик обладнання, а з обліку формату закладу. У закладах фастфудного типу важливо Не якість або блискуча скоринка, а високий рівень продуктивності, що говорить про вибір конвеєрної моделі.

Якщо плануєте робити смачну піцу і для цього подумуєте найняти професійного пиццайоло, тоді дров’яна піч це вдалий варіант. І тут враховуйте, що у дров’яної моделі ряд особливостей і нижче продуктивність, проте піца виходить смачною і красивою. Справжній цінитель смачних страв прийде туди, де краще готують. Люди, яким важлива ціна і швидкість подачі, будуть продовжувати харчуватися фастфудом. Глобально нічого не змінитися.

Печі можуть бути стаціонарними і мобільними. Мобільні моделі пересуваються, що часом дуже до речі в зв’язку з особливостями кухні. Стаціонарні моделі можна вбудувати в дизайн кухні. Якщо знову говорити про дров’яної печі, її можна встановити всередині приміщення. Для того слід передбачити спеціальні фільтри і потужну витяжку.

Не дивлячись на назву «піч для піци» в агрегаті можна готувати і підігрівати супи, кваліфіковані кухарі знають, як приготувати соковиті стейки і чіабатту.

Експерти та власники закладів більше хвалять електричні та газові печі. Менше клопоту, високий рівень продуктивності і легкий догляд. Все ж дрова-це самий «брудний» ресурс, що вимагає регулярного чищення витяжної системи і фільтрів.