Друк на поліетилені

6-13-2017


На сьогоднішній день в якості рекламного майданчика використовуються найрізноманітніші предмети побуту. Професійні маркетологи добре знають, що ефективність реклами збільшується в кілька разів, якщо рекламоносій часто трапляється на очі представникам цільової аудиторії. Наш завод полиэтиленовых пакетов надає послуги по виготовленню та принтуваннi.

Один з найбільш вигідних і доступних видів рекламних майданчиків можна зустріти повсюдно — в магазинах і в розважальних центрах, в кіно і на вулиці. Саме поліетиленові пакети діють найбільш активно на всі верстви населення. Професійні маркетологи добре знають, що подібні рекламоносії відрізняються невисокою вартістю створення і при цьому дивовижною ефективністю, оскільки володар пакета автоматично стає Вашим рекламним агентом.

Сучасні технології дозволяють наносити на пакети зображення практично будь-якого ступеня складності. На сьогоднішній день найбільшого поширення набули пакети з логотипом і координатами компанії або зображенням продукту.

Друк на пакетах здійснюється методом флексографії. Завдяки унікальній технології малюнок тримається дуже довго. Використання гнучких гумових або фотополімерних друкованих форм, фарба з яких переноситься безпосередньо на базову поверхню, об’єднує в собі сильні сторони високої і офсетного друку і не має рівних за технологічною гнучкості процесу.

Паперові та поліетиленові пакети з фірмовою символікою можна зустріти на виставках, презентаціях, корпоративних заходах. Подібні інформаційні носії сприяють поліпшенню якості сервісного обслуговування покупців, а барвиста фірмова упаковка і бездоганний дизайн не тільки підкреслить і зміцнить імідж фірми, але і істотно розширить коло постійних клієнтів і покупців.

Поліетиленові пакети, на відміну від більш вузькоспеціалізованих інформаційних носіїв, використовуються практично повсюдно. При цьому сфера застосування паперових пакетів постійно розширюється. Уже сьогодні реклама, поліграфія та професійна упаковка злилися в єдине ціле — інформаційний носій, здатний істотно розширити аудиторію споживачів товару, з мінімальними зусиллями активно що просувається серед