English lessons for child

«Подивіться на англійській мові» — прямий метод об’єктно-смисловий: Чи не переклад, але візуальну інтерпретацію!

«Подивіться на англійській мові» спосіб вивчити іноземну мову, як рідну! Як маленькі діти вчаться говорити на мові своїх батьків. Ніхто не переводить слова для дітей, використовуючи слова з іншої мови. Оскільки перший: діти не знають мов. І другий: цей метод не є набагато ефективніше, особливо для дитячого сприйняття. Ми пропонуемо English lessons for child

Кращий спосіб є прямим методом об’єкта-Sense. Це з’єднання об’єктів світу з мовою без посередники слів іншої мови.

У наших уроках, ми робимо це з докладною ілюстрацією, психологічно мотивована візуальної інтерпретація англійських слів. Для кожного з цих слів, там був змодельований контекст спеціальних пропозицій. Вони створюють смислові імпульси, які допомагають студентам першого вгадати зміст слів, то ефективніше запам’ятовувати їх.

Після тестування року, ми прийшли до висновку, що цей метод, щоб вивчати англійську мову як другу мову як можна ближче до інтуїтивного способу вивчення рідної мови. В принципі наші уроки англійської мови для початківців різного віку. Вони призначені для дітей в дитячих садах, дошкільного та шкільного віку. І навіть для дорослих студентів, які зберегли принаймні частково дитяче сприйняття світу.