Фарби для басейнів

preimushhestva-rezinovoj-kraski-dlja-bassejna
Наш сайт пропонує Вам фарбу для басейну, яку можна використовувати замість традиційної оздоблення керамічною плиткою або мозаїкою. Пропоную краска для бассейнов

Чому саме фарба?
Це економічний, легко доступний шлях не тільки прикрасити, а й захистити поверхню Вашого басейну від старіння під впливом води, погодних умов, розбавлених кислот і лугів, а також миючих та знешкоджуючих хімікатів, що застосовуються для догляду за басейнами. Фарба обійдеться Вам значно дешевше, ніж плитка або мозаїка.

Стійкість покриття до впливу низьких температур допускає тривалу експлуатацію як закритих, так і відкритих басейнів в кліматі середньої смуги Росії. Проблема водоростей також відпадає, оскільки гладка поверхня запобігає їх проростання або поява небажаних нальотів. Також фарба створить прекрасне покриття в місцях з підвищеною вологістю або випарами.

Фарба для басейнів Schwimmbeckenfarbe

Економічна альтернатива традиційної плитки в басейнах. Для нанесення стійких покриттів на стіни басейнів з бетону, цементної штукатурки (без нанесення інших покриттів) і сталі, а так само в місцях з підвищеною вологістю або випарами. Не рекомендується наносити при температурі понад +27 °C. Не підходить для ємностей з питною водою.