Герметизация фиссур

12-14-2017

В стоматологічній клініці «Класик Дент» в Єкатеринбурзі ви можете скористатися послугою лікування карієсу і пульпіту молочних зубів без болю. У нас герметизация фиссур. Вашим дітям тут проведуть діагностику, профілактику і гігієну ротової порожнини. Якщо у дитини неправильний прикус, знадобиться установка брекетів або ортоснеп – зручних кап для вирівнювання зубів. Цими процедурами в стоматології займається ортодонт з 10-річним досвідом, а напрямок називається — естетична стоматологія. При будь-яких проблемах з зубами або коли настане час профілактичного огляду, зв’яжіться з адміністраторами нашій стоматології для дітей і запишіться на прийом. Яка б стоматологічна послуга не знадобилася вашій дитині, однаково важливі кілька нюансів кожної процедури:
безпека;
безболісність;
психологічний комфорт;
результат.
Щоб найбільшою мірою задовольнити запити і переваги пацієнтів, виконуємо лікування карієсу і пульпіту молочних зубів за технологією ICON. Це найбільш щадний метод. При його застосуванні не потрібно свердлити, полірувати, робити анестезію. Такий підхід найбільше подобається дітям, оскільки не завдає їм болю і дискомфорту.
Якщо карієс у дитини почався задовго до 6 років і швидко розвивається – можливо, доведеться зробити протезування, інакше може постраждати весь організм. Наші фахівці зроблять діагностику і допоможуть прийняти оптимальне для збереження здоров’я дитини рішення. Герметизація фісур рекомендується дітям для виключення розвитку карієсу на інших зубах, а при сильних ушкодженнях підійде сріблення зубів.