Ідеальне побачення з дівчиною

11-26-2020

Як правильно спланувати побачення? Питання насущний і вимагає відповідей. Адже не завжди ж можна покластися на велике «авось», іноді потрібно все-таки розробити план, підготуватися. Нерозумно ж буде виставити себе ідіотом на самому першому побаченні з дівчиною, і тим самим зрубати під корінь ймовірні стосунки, вірно? Якщо в тебе немає дівчини. а сексу дуже хочется, то рекомендую знайомства для сексу, тут ти швидко знайдеш дівчину для сексу.

Отже, ідеальне побачення — що це за страва і з яким гарніром його треба їсти? Розберемо цю тему по кісточках в 7 пунктах. Чому пунктів 7? Тому що 7 — щасливе число.Зміст:

Де провести побачення?

Місце зустрічі змінити не можна! Тобто насамперед треба вирішити з локацією вашої зустрічі.

В ідеалі перше побачення з дівчиною найкраще провести на свіжому повітрі. Залиш кафе, ресторани і кіно на потім. Уяви це як другу сходинку. До того ж дівчина на першому побаченні може не захотіти, щоб за неї платили де-небудь — мовляв, роблять її боржницею або навіть купують. Ось коли ви дізнаєтеся один одного краще, тоді це вже буде сприйматися як вкладення, старанність з твого боку для задоволення її бажань. Але все це — потім, а поки — прогулянка.

Де найкраще гуляти з дівчиною? Ну, зрозуміло, що не в темних обоссаний підворіттях, немає — для цього є парки, ботанічні сади і визначні пам’ятки міста. Можна просто не поспішаючи пройтися по центру.

А найкраще зробити так — трохи погуляти в місті, а потім сісти на якусь лавочку в якомусь парку. Якщо поруч буде будь-якої водойму, то взагалі лепота. Місце має бути тихим, затишним, малолюдних, щоб дівчина була повністю розслаблена.

Про фінанси — так, на першому побаченні не варто водити дівчину по дорогих ресторанах або паркам розваг, але ось купити їй морозиво або солодку вату ти просто зобов’язаний, це твій громадянський мужицький борг!

Також можна присісти в якусь вуличну кафешку, щоб відпочити і випити по напою. Адже дівчина не повинна втомитися на побаченні — ні від тебе, ні від ходьби. Якщо на початку побачення ти будеш так довго описувати задуманий тобою маршрут, що аж задохнёшься, а закінчиш розповіді фразою «головне — до закриття метро встигнути», то пиши пропало, ти вже обісрався, батенька. Цілком ймовірно, що вона вже в цей момент почне вигадувати, як би поелегантней від тебе злитися.

Непогано було б, якщо б ви пройшли через яке-небудь відкритий захід, міські гуляння — день міста, масниця та інше, але тільки мигцем, щоб закільцювати все на лавочці в парку.І постарайся вгадати з погодою. Звичайно, сніг і дощ — це теж красиво і романтично, але відморожені ноги і промокла наскрізь одяг нікому на побаченні не потрібні.

Як запросити дівчину на побачення?

Тут все просто і ясно. Телефонний дзвінок, метою якого є запрошення на зустріч, повинен бути максимально коротким, короткий і лаконічний. 5 хвилин і пара фраз — все. Не здумай присісти їй на вуха ще до першої зустрічі.

Дзвониш, вітаєшся, з ввічливості запитай, як у неї справи, і тут же переходиш до справи. «Давай завтра сходимо куди-небудь», Тири-пири.

У разі якщо вона відмовляє через зайнятість, то просто перенеси зустріч, а точніше — домовтеся про точну дату, час і місце зустрічі, щоб, так би мовити, поставити галочку в розкладі.

Як прийти на перше побачення?

Для початку — не думай взагалі проспати зустріч. Чи не спізнюйся зовсім. Для дівчини є хорошим тоном трохи запізнитися — але це не означає, що можна спізнюватися тобі. Раптом вона все-таки прийде вчасно?

Що, якщо запізниться вона? Якщо ненадовго, то взагалі промовч. Якщо більше, ніж на 20 хвилин, то можеш спокійно уточнити причину запізнення. Лаятися або загрожувати не думай — НЕ викобенівайся, в загальному, будь вдячний, що вона взагалі прийшла.

Можеш піднести їй який-небудь скромний подарунок — квітка або маленьку плюшеву іграшку. Це необов’язково, звичайно, але чому б і ні. Але подарунок повинен бути скромним, придбаним тобою як би мимохідь, де-небудь по шляху. Не потрібно виставляти напоказ, як для тебе важливо це побачення і як ти запарювати через нього. Якщо дівчина, прийшовши на саме перше побачення, зустріне чокнутого, обіймає плюшевого ведмедя розміром більше, ніж він, то може вирішити, що ти втік з дурки.

Як говорити компліменти на побаченні?

Головне — комплімент повинен бути щирим, від серця, а не для галочки. І не заготовленим заздалегідь і ляпнути невпопад, а відображає реальність. Похвали її зачіску, вбрання, прикраси — в сенсі, не все підряд, звичайно. Можеш легенько доторкнутися до волосся, наприклад, якщо похвалив зачіску, щоб відразу хоч трохи позначити тактильний контакт. І, так, якщо нічого не приходить в голову, то мовчи — краще просто привітатися, посміхаючись, ніж спороти якусь нісенітницю, негайно видавши в собі ідіота.

В ході спілкування продовжуй періодично робити їй компліменти — ти ж розумієш, що вона теж готувалася до зустрічі, вибирала одяг, прикраси, робила макіяж, зачіску — ось і підкресли, що ти бачиш її старання і що їй вдалося зробити на тебе ефект.Але не переборщи. По-перше, нескінченний потік компліментів ніякої дівчині не здасться щирим і заробленим нею. По-друге, якщо ти прикорм її тьмою компліментів, а потім, коли їх потік обірветься, ця рибка може образитися на тебе і вислизнути. Все повинно бути в міру.

Як спілкуватися на побаченні?

Отже, ви зустрілися, пішли за запланованим тобою або вами маршруту, за допомогою компліментів ти благополучно запустив процес спілкування … а що далі? Нічого, йдіть мовчки кілька годин, а потім роз’їжджав на метро. Жарт. Але дивись сам, щоб ця дурний жарт не стала дурною правдою.

Про що говорити з дівчиною? Повір, підручник з такою назвою нікому б не знадобився. З дівчиною можна і потрібно говорити про все. Майже. Ось підручник «Про що з дівчиною говорити не варто» точно б у нагоді. А то є такі персонажі, які «мозком зовсім ворушать». Зрозуміло, що зі своєю дівчиною, з якою зустрічаєтеся давно і знаєте один одного як облуплених, можна говорити про все на світі. Але на самому першому побаченні ти ж не будеш обговорювати з нею сексуальні збочення чи розповідати, як тобі робили клізму днями — вірно? Ти ж не упир.

Отже, до яких висновків ми прийшли? Якщо викинути з бесіди всякий шлак, то спілкуватися з дівчиною потрібно про все на світі. Не потрібно копатися в палатах розуму, перебираючи якісь «спеціальні» жіночі розмови.

Якщо розмова зайде про якусь певну тему — кіно, спорт і так далі — то тут ти або повинен розбиратися в цьому питанні, щоб проявити свою ерудицію, або можеш зізнатися їй, що нічогісінько не розумієш в цьому, і попроси тоді розповісти тобі докладніше . Дай виговоритися, дай їй можливість навчити тебе чогось нового. Вона відчує себе розумницею, у неї розв’яжеться язик. Слухай уважно, переспрашивай, у вас повинен тривати повноцінний діалог.