Кондитерські мішки та шприци, що краще і як вибрати правильно

4-26-2017


Довго думала про що ж написати сьогодні і на очі потрапила тема кондитерських пристосувань.
Багато хто з нас, жінок, чоловіків, що люблять готувати і відповідно, піч. А така випічка як десерти і торти, вимагають до себе трохи більше уваги, в сенсі прикраси. Звичайно, зараз набирають все більшу популярність торти, прикрашені мастикою, де потрібно творити без допомогою кондитерського шприца або мішка. А якщо ж ви любите працювати з кремами і рідким тістом, то без цих речей кондитерських не обійтися. Сьогодні ми будимо вибирати правильно шприци і кондитерські мішки, розглянемо їх плюси і мінуси, призначення та різновиди. Хочу запропонувати купить шприц кондитерский

Кондитерські мішки, плюси і мінуси, різновиди

Відразу слід визначиться з плюсами і мінусами кондитерського пристосування. Звичайно, прочитавши пост визначиться складно, необхідно пробувати, експериментувати. Але для розвитку загальної і для тих, хто вперше збирається купувати кондитерські «прикрашателі», думаю інформація буде корисною.
Отже, плюси і мінуси кондитерського мішка

♥ Більшою обсяг, що дозволяє вміщати в себе більше крему, тіста.
♥ Досить довговічні, в залежності від матеріалу і якості.
♥ Різноманітність насадок дозволяє прикрашати випічку на будь-який смак.
♥ Працюючи з кондитерським мішком, можна тримати його в одній руці.
♥ Тиск доводиться надавати не сильний, на відміну від роботи зі шприцом.
♥ Простіше мити, ніж шприци. ♥ Якщо мішок виготовлений не якісно, крем може «просочуватися» з усіх щілин.
♥ Деякі візерунки, все-таки не підвладні мішку.
♥ Доводиться тримати у закінчення мішок дуже щільно, що б крем, тісто не вилізли назовні.
♥ Бажано використовувати не щільної консистенції крему і тісто.

Тепер поговоримо про різновиди. Існує три основних види:

Одноразові – виготовляються найчастіше з паперу або харчового поліетилену. Назва говорить сама за себе і ще, вони йдуть без насадок, доводиться задовольнятися прорізним отвором, тому, обираючи їх, не забувайте звертати увагу на зрізи. Зазвичай їх всього три виду це – прямий зріз, косий зріз і зріз по краях — два отвори, за допомогою якого можна формувати листочки. Перші два, послужать в залежності від вашої фантазії.

Багаторазові тканинні – вініл і бавовна найчастіше беруться за основу. Так само вони бувають часто прогумовані всередині, що спрощує догляд на ними. У комплекті зазвичай буває багато різноманітних насадок. Вибираючи мішки з даних матеріалів вивчіть уважно шви — добре, якщо вони будуть зварними.

Багаторазові силіконові – як і попередні мають більшу кількість насадок. Одне з головних переваг силіконових – з ними простіше управляти, легше мити і така проблема, як розбіжність швів, даними мішкам не страшні. Вони більш довговічні і нешкідливі для організму.

Один з головних пунктів, на які необхідно звернути увагу – це кріплення насадок. Вони повинні кріпиться зовні, щоб без проблем можна було замінити насадку на іншу, навіть при наявності крему всередині мішка.