КОРПОРАТИВНІ ПОДАРУНКИ НА НОВИЙ РІК

11-18-2016

КОРПОРАТИВНІ ПОДАРУНКИ НА НОВИЙ РІКНоворічних свят чекають з нетерпінням не тільки діти. Передчуття дива, невеликого чарівництва, виконання в бажань охоплює напередодні Нового року всіх, незалежно від віку. Тому подарунки, новорічні сувеніри є невід’ємною частиною свята. Придбайте интересные подарки на новый год

У кожній компанії складається традиція дарувати новорічні корпоративні подарунки співробітникам, партнерам та клієнтам. Ці презенти дозволяють створити передсвятковий настрій, супроводжуються добрими побажаннями та привітаннями. Ми допоможемо Вам вибрати оригінальні корпоративні подарунки до Нового року, які зуміють приємно здивувати, порадувати і неодмінно знадобляться кожному.

Новорічні подарунки для колег

Новорічні подарунки для працівників можуть бути класичними, універсальними або незвичайними, жартівливими. Все Залежить від традицій, виду відносин, які у колективі склалися. Діловий етикет вручення передбачає однакових подарунків всім членам колективу. Тому корпоративні подарунки на Новий рік підбираються універсальні, здатні потішити кожного, незалежно від віку і статі. Однак це не означає, що подарунки на нг корпоративні можуть бути непотрібними, формальними. Ми допоможемо вибрати практичні корпоративні подарунки до Нового року, які неодмінно будуть використовуватися за призначенням довгий час.

Подарунки співробітникам на Новий рік можуть бути сувенірами-талісманами, які приносять удачу. Приміром, оригінальної підкові у кожному будинку знайдеться місце. Знадобляться колегам і набори для чаювання, які будуть використовуватися в перервах на роботі чи вдома, в сімейному колі. Можна піднести працівникам креативні новорічні подарунки. Приміром, у чоловічому гідно будуть оцінені колективі:

  • набори автолюбителя.
  • набори супермена.
  • набір «Для походу в ліс» та ін

У кожній компанії проводяться святкові вечірки. Тому можна підібрати корпоративні новорічні сувеніри, які допоможуть підготуватися до цього події. Новорічні подарунки для колег можуть бути у вигляді наборів для цього маскараду з масками, хлопавками, бенгальськими вогнями. Завжди доречні, добре сприймаються подарунки символгода.

Новорічні подарунки для партнерів

Новорічні подарунки для партнерів заслуговують особливої уваги. Вони Повинні відповідати етикету, статусу, підкреслювати повагу, цінність співробітництва. Правильно вибрані бізнес послужать новорічні подарунки зміцненню відносин, зв’язків. Цей свято не дорогих передбачає дарів. Але новорічні подарунки партнерам повинні бути респектабельними, навіть якщо це просто сувеніри. Хорошим варіантом, приміром, може стати шотландський набір для віскі, для VIP-набір для глінтвейну або чайний набір «Пуер».

Важливо, щоб подарунки партнерам до Нового році нагадували їм про Вашу компанію. Ми допоможемо вирішити цю задачу. Вибрані бізнес подарунки на Новий рік ми доповнимо логотипами Вашої фірми, щоб в адресата завжди була можливість згадати з подякою ділового партнера.

Можливо, Ви вже придумали незвичайні новорічні подарунки, відображають вид діяльності і специфіку вашої роботи компанії. Наші дизайнери розроблять проекти, які будуть відповідати цим побажанням, та Ваші подарунки бізнес-партнерам на Новий рік будуть унікальними.

Новорічні подарунки для клієнтів

Підготувати корпоративні сувеніри на Новий рік потрібно і для клієнтів. Такий знак уваги не залишиться непоміченим, підкреслить увага, повага компанії. Звичайно, неможливо врахувати побажання кожного, але можна піднести універсальні сувеніри до Нового року, які здатні порадувати будь-якої людини.

Можна вибрати новорічні подарунки клієнтам, орієнтуючись на східний гороскоп. Мизавжди приділяємо увагу новорічних подарунків зсимволом року, 2017 буде роком Півня. Новорічні подарунки 2017 з фігурками, зображеннями цього тварини обов’язково будуть самими популярними. Ми допоможемо Вам вибрати або підготувати оригінальні подарунки клієнтам на Новий рік, підкреслюють приналежність вашої компанії, щоб ці привітання виконували і рекламну роль.

У нас Ви можете замовити новорічні корпоративні подарунки клієнтам і колегам з доставкою