Купить армейский

В інтернет-магазині «Ирпторг» вам пропонується сухий пайок масою 2,1 кг. Кожен сухпай має велику калорійність, що дозволяє забезпечити добову потребу дорослої людини при високих навантаженнях. Також збалансовано і кількість білків, жирів, вуглеводів. За прийнятну ціну в наших сухпайках Ви знайдете все, що підтримає ваші сили і дозволить протягом дня заповнювати витрачену енергію. Якщо Ви вирішили купити сухпайки, то отримаєте компактно упакований набір, який не потребує зайвих переживань з приводу того, що взяти, куди покласти. Ми пропонуемо купить армейский.Один набір на один день – це зручно і функціонально, і може виручити вас, якщо Ви потрапили в екстремальну ситуацію.

Незважаючи на велику кількість предметів, сухпайки, пропоновані в нашому інтернет-магазині, не займуть занадто багато місця у вашому похідному спорядженні. Не тільки консерви, але і всі інші продукти надійно упаковані і розміщені по своїх місцях, що дозволяє зберегти їх цілісності. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ РОСІЇ І КРАЇНАМ СНД !

Компанія «ИРПТОРГ» здійснює доставку продукції по всій Росії і країнам СНД.
Ми ретельно вибираємо вантажоперевізників, оскільки дбаємо про збереження і максимально швидкої і надійної доставки Вашого замовлення!