Лабиопластика

4-27-2021

Багато жінок хоч раз замислювалися про поліпшення естетичності малих або великих статевих губ. Також хочемо вам порекомендувати https://dopomoga-plus.com/category/services/ginekologiya/operativnaya-ginekologiya/intimnaya-plastika/labioplastika/. Надлишок або, навпаки, недолік тканини в цій області може привести до появи проблем в інтимному житті, пов’язаних з невдоволенням зовнішнім виглядом статевих органів, фізичного дискомфорту під час близькості або занять спортом.

Для корекції розміру, відновлення симетрії і усунення обвисання через атрофії тканини малих губ показана лабіопластика – ефективна безпечна хірургічна операція по видаленню зайвої тканини.

Відновлення після лабіопластики займає 3-5 тижнів – після цього періоду всі обмеження знімаються. Операція не впливає на репродуктивну функцію організму і не погіршує чутливість клітора: навпаки, багато жінок відзначають поліпшення якості інтимного життя після лабіопластики.

Пластика статевих губ необхідна при наявності:

Пошкоджень тканини мпг після травми, опіку, пологів;

Вродженої гіпертрофії;

Вираженої асиметрії.

1. Іноді проведення операції рекомендує гінеколог. Найчастіше пацієнтка, незадоволена формою або розміром, сама звертається за медичною допомогою.

Абсолютні протипоказання до втручання: вік до 18 років, онкологічні захворювання, патології згортання крові, наявність зпсш. Операцію не проводять в період вагітності та годування. Обмеженням є менструація.

Специфічної підготовки до втручання не потрібно: досить пройти обстеження і зібрати все необхідне для післяопераційного та реабілітаційного періоду (прокладки, вузьке нижню білизну, мірамістин, левомеколь, звичний знеболюючий препарат).

Перед операцією жінка в обов’язковому порядку здає аналізи:

Кров на групу, резус-фактор, віл, сифіліс, гепатити;

Мазок на ступінь чистоти піхви.

При наявності в анамнезі алергічних реакцій на анестетики призначається аллергопроба.

Лабіопластика в пермі в нашій клініці проводиться платно в комфортних умовах обладнаної всім необхідним операційної і займає 20-60 хвилин. Для знеболювання застосовується місцева анестезія, за показаннями-седація. Перебувати в лікарняних умовах після закінчення втручання немає необхідності, можна відразу відправлятися додому.

Першу добу необхідно носити білизну на 1-2 розміри менше звичного для створення компресійного ефекту. Набряки і дискомфорт в перші дні після втручання – здорова реакція організму: ці симптоми проходять в середньому за тиждень.

Реабілітація після операції триває 1-1, 5 місяці – протягом цього періоду не дозволяються фізичні навантаження і інтимна близькість. Протягом двох тижнів показано носіння прокладок з левомеколем, так як в післяопераційний період (14 днів після лабіопластики, до зняття швів) можливі кровотечі. Для швидкого загоєння швів їх потрібно обробляти мірамістином.

Остаточний результат лабіопластики можна оцінити через 2-3 місяці.

Якщо інтимна пластика виконується досвідченим хірургом, а пацієнтка виконує призначені в реабілітаційному періоді рекомендації по догляду за областю статевих органів, ризик виникнення ускладнень мінімальний.

Гіперчутливість або зниження чутливості;

Відчуття стягнутості, що доставляє дискомфорт або больові відчуття;

Кровотеча і запальний процес після 14 днів після втручання;

Незадовільний естетичний результат;