Опис гри FIFA 21 для PS4

9-11-2020

Гра FIFA 21 для PS4 (1068275) - купити в інтернет-магазині ◁ ФОКСТРОТ ▷  відгуки, характеристики, ціни в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі
 
 

У цьому році ви зможете грати на новому рівні — EA SPORTS FIFA 21 приходить на PlayStation 5 і Xbox Series X.

Продуктивність PlayStation 5 і Xbox Series X дозволяє використовувати такі нововведення, як блискавична завантаження, відкладене освітлення і обробка, поліпшена технологія анімації, природна поведінка гравців і т. П., Завдяки яким футбол тепер можна не тільки бачити, а й відчувати. Відчуйте наступний рівень при кожному виході на поле. Також хочемо вам порекомендувати https://www.consolewars.com.ua/playstation-4/igry/fifa-21-ps4/ гра FIFA 21 для PS4.

У співпраці з Sony і Microsoft ми пропонуємо вамправо використання подвійного версііFIFA 21. Це означає, що вам не потрібно буде двічі купувати FIFA 21, щоб поліпшити версію гри з PlayStation 4 до PlayStation 5 або з Xbox One до Xbox Series X *.

Ось як працює право використання подвійного версією FIFA 21:

Що таке право використання подвійного версії?

Коли ви відновите консоль на PlayStation5 або Xbox Series X, по праву використання подвійного версії ви зможете без додаткової плати поліпшити версію FIFA 21 з PlayStation 4 до PlayStation 5 або з Xbox One до Xbox Series X.

Як скористатися правом на подвійну версію на PlayStation 5 або Xbox Series X?

Якщо ви купуєте FIFA 21 на PlayStation 4 або Xbox One, ви зможете без додаткової плати поліпшити свою версію гри після придбання консолі нового покоління (PlayStation 5 або Xbox Series X), завантаживши гру на консоль до виходу FIFA 22.

Право на використання подвійний версії діє тільки при завантаженні FIFA 21?

При придбанні версією FIFA 21 для PlayStation 4 на фізичному носії ви також отримуєте право завантажити і грати в версію гри для PlayStation 5 (аналогічно і з Xbox One і Xbox Series X), так що зможете скористатися правом на подвійну версію, якщо придбаєте консоль нового покоління з оптичним приводом.

Чи збережеться мій прогрес на PlayStation 4 після переходу на PlayStation 5 (або з Xbox One на Xbox Series X)?

Весь прогрес, весь отриманий в FIFA 21 Ultimate Team контент (гравці, монети, FIFA Points, результати матчів, положення в рейтингах і т.д.), а також весь прогрес в режимі ФУТБОЛ VOLTA переноситься з PlayStation 4 на PlayStation 5 і назад — аналогічно з Xbox One і Xbox Series X. Прогрес в інших режимах, включаючи онлайн-сезони, кооп-сезони, кар’єру, клуби профі і т. д. буде прив’язаний до консолі і не буде перенесений на нову.

Як працює поліпшення версії на консолях нового покоління?

Якщо ви купуєте FIFA 21 для PlayStation 4 або Xbox One на фізичному носії, ви зможете завантажити FIFA 21 на PlayStation 5 або Xbox Series X з PlayStation Store або Microsoft Store після виходу гри без додаткової плати. Для гри в FIFA 21 на PlayStation 5 в приводі консолі повинен знаходитися диск з FIFA 21, так як поліпшення дискової версії на приставках без приводу неможливо.

Якщо ви купуєте цифрову версію FIFA 21 для PlayStation 4 або Xbox One, версія FIFA 21 для PlayStation 5 або Xbox Series X буде йти в комплекті з вашою версією для PlayStation 4 або Xbox One, і ви зможете завантажити гру з PlayStation Store або Microsoft Store після виходу гри без додаткової плати.

Після поліпшення версії можна повернутися на PlayStation 4 або Xbox One?

Так, ви зможете грати в FIFA 21 на PlayStation 4 і Xbox One після того, як скористалися правом на подвійну версію.

Весь ваш прогрес в FIFA 21 Ultimate Team і ФУТБОЛІ VOLTA переходить з PlayStation 4 на PlayStation 5 і назад; аналогічно з Xbox One і Xbox Series X. Прогрес в інших режимах, включаючи онлайн-сезони, кооп-сезони, кар’єру, клуби профі і т. д. буде прив’язаний до консолі і не буде перенесений на нову.

А якщо я оновлюю приставку з PlayStation 4 на Xbox Series X або з Xbox One на PlayStation 5?

Право використання подвійного версії діє тільки при оновленні PlayStation 4 на PlayStation 5 або Xbox One на Xbox Series X.

Чи збережеться мій прогрес, якщо я перейду з PlayStation 4 на Xbox Series X або з Xbox One на PlayStation 5?

Ні, ваш прогрес в ФУТБОЛІ VOLTA і FIFA 21 Ultimate Team переноситься тільки з PlayStation 4 на PlayStation 5 або з Xbox One на Xbox Series X.

Ми рекомендуємо купити FIFA 21 (PS4)