Опис гри FIFA 21 для PS4

9-11-2020

not found

На презентації EA Play 2020 видавництво Electronic Arts представило спільний трейлер Madden NFL 21 і FIFA 21. Ролик демонструє перші кадри нового футбольного симулятора, хоч і без геймплея. Після онлайн-шоу на офіційному сайті ЕА з'явилася стаття про те, якими особливостями відзначаться такі частини спортивних серій завдяки релізу на PS5 і Xbox Series X.

В опублікованому трейлері показується нарізка кадрів з Madden NFL 21 і FIFA 21. Користувачам демонструють футболістів на поле, трибуни, удари по м'ячу і радість команд від забитих голів. Паралельно закадровий голос нібито від імені фаната повідомляє, що «не може жити без відчуттів», які дарують ці ігри.

Ролик дозволяє оцінити тільки візуальну складову, так як ніяких подробиць про прийдешні проектах він не надає. Зате окремі деталі з'явилися в матеріалі на офіційному сайті Electronic Arts, опублікованому після EA Play 2020. Він присвячений перевагам, які отримають Madden NFL 21 і FIFA 21 завдяки релізу на консолях наступного покоління. У список входить тактильний зворотний зв'язок при використанні контролера DualSense, швидкі завантаження, відкладене освітлення і обробка для створення більш реалістичною атмосфери, поліпшена зовнішність гравців, детально опрацьовані погодні умови і наявність тривимірного звуку.

На офіційному сайті також вказані геймплейні нововведення. У прийдешніх футбольних симуляторах будуть реалізовані засновані на реальної статистиці руху гравців і їх природна поведінка. До останнього відноситься, наприклад, підтягування гетр під кінець матчу. Судячи з усього, EA намагається напирати на реалізм, як і у випадку з попередніми частинами серій.

У тому ж матеріалі на офіційному сайті сказано, що якщо купити Madden NFL 21 і FIFA 21 на PS4 і Xbox One, то потім можна безкоштовно отримати поліпшені версії для PS5 і Xbox Series X відповідно.

Electronic Arts також оголосила дату релізу FIFA 21 — 9 жовтня на ПК, PS4 і Xbox One, а після запуску консолей нового покоління гра з'явиться і на них. Madden NFL 21 вийде на тих же платформах 25 серпня.

джерело:

  • Electronic Arts

Всі коментарі премодеріруются.

Також хочемо вам порекомендувати https://www.consolewars.com.ua/playstation-4/igry/fifa-21-ps4/