Пересувається в інвалідному кріслі: тарасова відчуває сильні болі в спині

0
19

Шанувальники шоу» льодовиковий період » могли помітити, що заслужений тренер з фігурного катання тетяна тарасова практично завжди сидить. В її instagram також складно знайти фотографію, де тарасова б стояла. Причиною всьому є серйозні проблеми зі здоров’ям.

У 2013 році тренер перенесла серйозну операцію по заміні хребців. Через багаторічні болі в суглобах і спині вона змушена пересуватися в інвалідному візку.

Тетяна анатоліївна не раз зізнавалася, що здоров’я не дозволяє працювати їй в повну силу. Вже багато років тарасова є беззмінним членом журі в проекті «льодовиковий період». Зараз вона вже не тренує спортсменів, але виступає в якості консультанта російської збірної з фігурного катання.

У тетяни тарасової немає своїх дітей, але зате вона з теплотою і любов’ю ставиться до підопічних. Тренер була заміжня три рази. З першим чоловіком олексієм самойловим тетяна прожила 2 роки. Розлучилися мирно і без скандалів. Другий чоловік тарасової легкоатлет василь хоменков загинув у 29 років. Трагедія досі є для тетяни анатоліївни хворою темою. Втретє тарасова вийшла заміж за піаніста володимира крайнєва. З ним вона прожила більше 30 років. У 2011 році музиканта не стало. Тренер важко переживала втрату, але робота допомогла не зануритися в траур остаточно.